FERIE Z DZIECKIEM W POZNANIU – DOKĄD WARTO SIĘ WYBRAĆ?

FERIE Z DZIECKIEM W POZNANIU – DOKĄD WARTO SIĘ WYBRAĆ?

W ostatnich dniach jedna z Mam zapytała w grupie, którą prowadzę – Bezpłatne atrakcje dla dzieci w Poznaniu – co ciekawego można robić z dziećmi w naszym mieście w ferie. Odzew rodziców był ogromny! W momencie publikacji tego postu mówimy o więcej niż 50 komentarzach. I choć w przeważającej większości nie były to propozycje bezkosztowe, uderzyła mnie ich mnogość, różnorodność. Cieszę się, że tyle osób chciało podzielić się swoją wiedzą, pomóc. Pomyślałam, że byłoby dobrze, gdybym zebrała w jednym poście najciekawsze rekomendacje. Nie byłabym też sobą, gdybym nie dorzuciła przy tej okazji również kilku swoich pomysłów:P. Miłej lektury! Przed nami intensywne dwa tygodnie;).

 

Na początek zachęcam do przejrzenia dwóch list:

 

REKOMENDACJE RODZICÓW

 

 

WYCHODZIMY!

 

Myślę, że wielu z nas porzuciło nadzieję, że zobaczy śnieg w Poznaniu w nadchodzących tygodniach:/. My szukamy alternatyw i właściwie w każdą sobotę organizujemy rodzinną wycieczkę na łono natury. Piknik w styczniu? TAK! Oprócz herbaty polecamy m. in. ciepłą zupę ogórkową i makaron z sosem pomidorowym:P.

 

Gallery Wordpress

 

Nasze propozycje:

 

 

 

Małych i większych miłośników pojazdów szynowych odsyłam również do wcześniejszego wpisu – STOI NA STACJI LOKOMOTYWA.

 

KAWIARNIE, RESTAURACJE

 

Dajcie znać, co powinnam jeszcze dodać do tej listy! My i inni rodzice czekamy na rekomendacje! 😛

 

Daria Panek-Płókarz

Jestem mamą pięcioletniego Gee i trzyletniej Bee. Bliska jest mi idea „dzikich dzieci” – gdy tylko to możliwe, wyruszamy na wycieczkę do lasu:). Lubię tapasy, spływy kajakowe, Iris Apfel i Suwalski Park Krajobrazowy. W 2018 roku dodałam do tej listy prowadzenie bloga;). Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, zachęcam również do obserwowania Poznańskiej Spacerówki na Facebooku i Instagramie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *