KONTAKT – WSPÓŁPRACA

Zawsze uważałam, że warto żyć z pasją, próbować nowych rzeczy, dlatego przynajmniej raz w tygodniu wyruszamy na rodzinną mikrowyprawę. Bliska jest nam idea „dzikich dzieci”- często umożliwiamy więc 5-letniemu Gee i 3-letniej Bee swobodną zabawę, przebywanie w naturze, brudzenie się. Towarzyszymy im w tej przygodzie, dzięki czemu wspólnie rozwijamy naszą wiedzę na temat okolicznych szlaków, rezerwatów, napotkanych roślin i zwierząt, szeroko rozumianej ochrony przyrody, bezpieczeństwa oraz odzieży i sprzętu outdoorowego. Nie ukrywam – bardzo mnie to cieszy – realizuję w tę sposób marzenia sprzed wielu lat. Bycie mamą sprawia, że mam w sobie więcej odwagi i motywacji, aby się rozwijać. Z każdym kolejnym tygodniem, po każdej kolejnej mikrowyprawie, czujemy się w lesie pewniej i chętnie schodzimy ze szlaków.
Misją Poznańskiej Spacerówki jest inspirowanie rodziców do aktywnego spędzania czasu z dziećmi, do wspólnego zbierania doświadczeń, przede wszystkim na łonie natury, lecz nie tylko. Zależy mi na tym, aby nasze maluchy  korzystały również z oferty instytucji kultury, dlatego chętnie chodzimy do teatru, na warsztaty, odwiedzamy muzea.
W social mediach chętnie promuję atrakcje, wydarzenia bezpłatne (m.in. poprzez grupę – Bezpłatne atrakcje dla dzieci w Poznaniu), opisuję oddolne inicjatywy, lokalne biznesy (w szczególności na poznańskim Łazarzu, gdzie mieszkamy).
Zależy mi na tym, aby Poznaniacy chętnie spędzali czas na łonie natury i czuli się tam bezpiecznie. Z tego powodu latem 2020 roku wspólnie z Konradem Pierzchalskim – ratownikiem medycznym z Pomogę bo mogę oraz innymi specjalistami stworzyłam cykl live’ów LAS DWA TRZY o bezpiecznych wyprawach do lasu. W odpowiedzi na clickbait’owe doniesienia medialne, w lutym 2021 r. opracowałam rzetelny post o wilkach w okolicach Poznania (zaprosiłam wówczas do współpracy m. in. okoliczne nadleśnictwa, przedstawicieli RDOŚ w Poznania oraz Uniwersytetu Przyrodniczego).
Obecnie stawiam pierwsze kroki w roli grafika. W niedalekiej przyszłości planuję stworzenie własnych „dzikich” produktów – lokalnych przewodników, grafik.

Jeżeli chcesz się podzielić pomysłem, informacją o nowym miejscu, do którego warto wybrać się z dzieckiem, wyślij wiadomość na adres: daria@poznanskaspacerowka.pl. Możesz również pozostawić komentarz pod wpisem, który Cię zainspirował lub napisać na fanpage’u na Facebook’u lub Instagramie.

 

 

MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ:

 

 

Skontaktuj się ze mną, jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą i reprezentujesz dobrą markę. Współpraca reklamowa nie musi być w pełni zgodna z tematyką prowadzonego przeze mnie bloga. Zaznaczam jednak, że promuję wyłącznie treści, które sama uważam za wartościowe:).

 

Czytelnicy Poznańskiej Spacerówki to głównie:

  • mamy z Poznania i okolic, w wieku 25-44 lat,
  • osoby aktywnie spędzające czas z dziećmi

 

Zasięg i statystyki – maj 2021:

 

Facebook

Fanpage:

10 300 fanów
11 075 obserwujących

 

Grupa – Bezpłatne atrakcje dla dzieci w Poznaniu:

6600 członków

 

Instagram

2495 obserwujących

 

PRAWA AUTORSKIE

Jako autorka treści na blogu Poznańska Spacerówka nie wyrażam zgody na kopiowanie oraz wykorzystywanie tekstów i zdjęć bez mojej wiedzy i pisemnej zgody.

 

 

OBECNOŚĆ W INNYCH MEDIACH:

 

 

Radio Poznań – rozmowa z Franciszkiem Walerychem o kleszczach – 11.05.2021

 

Ładne Bebe – A gdyby tak mieć działkę… – artykuł Poli Lubery w ramach cyklu Trójgłos – 03.05.2021

 

 

Ładne Bebe – wzmianka w artykule: 23 sposoby na tańsze życie z dziećmi – specjalizowanie się w odzieży outdoor z drugiej ręki – 24.01.2021

 

Rozmowa w Radio Poznań – Gdzie na sanki – 13.01.2021

Miasto Poznań – oficjalny profil na fb – Gdzie na sanki – 13.01.2021

 

Rozmowa w Radio Poznań – Odzież outdoorowa na zimę – 11.01.2021

 

Wypowiedź w Wydarzeniach – POLSAT NEWS – Place zabaw – od ok. 30 min 34 s materiału – 23.09.2020

 

Rozmowa z Radiu Emaus w audycji „Mamy wątki”

 

Rozmowa o LAS DWA TRZY – Codzienny Poznań – od ok. 20 min materiału

 

 

Materiał w WTK – Jak bezpiecznie spacerować po lesie? – 20.06.2020

 

Artykuł w Ładne BebeWolno się Wam ubrudzić – Dzikie dzieci z Instagrama z dn. 06.06.2020

 

 

Rozmowa w codziennypoznan.pl – (początek: 1h 19′):

 

 

Audycje w Radio Poznań:

  1. Mała Czarna – Dzień Dziecka 2019

 

2. Z innej bajki – majówka – 29.04.2019

 

3. Mała Czarna – Ferie bez śniegu nie muszą być nudne – 01.2019

 

PULS DNIA – WTK – 08.2019

 

PULS DNIA – WTK – 08.2019

 

 

Artykuł w NOIZZ – 09.2019

Artykuł w WTK – 2019

 

Poranek WTK  – rozmowa o projekcie Poznańska Spacerówka – 2018

 

Podcast

gościnnie – OPLOTKI – 5- Jak spędzić czas z dziećmi w Poznaniu (Poznańska Spacerówka)