DOKĄD WARTO WYBRAĆ SIĘ NA WEEKEND Z DZIEĆMI? – NAJCIEKAWSZE AGROTURYSTYKI W WIELKOPOLSCE

DOKĄD WARTO WYBRAĆ SIĘ NA WEEKEND Z DZIEĆMI? – NAJCIEKAWSZE AGROTURYSTYKI W WIELKOPOLSCE

Z perspektywy czasu wiem, że dla młodszych dzieci często nie ma znaczenia, jak daleko wyjeżdżają z rodzicami na wakacje. Jeśli zależy nam na spędzaniu czasu nad jeziorem, wśród zieleni, zwierząt, wcale nie musimy pokonywać setek kilometrów. Często weekend, kilka dni w nowym otoczeniu wystarczają, aby się zregenerować, zebrać piękne wspomnienia, przeżyć przygodę. Krótka trasa to też więcej godzin spędzonych wspólnie w docelowej lokalizacji, mniejsze koszty oraz stres związany z pakowaniem i samą podróżą. Dziś dzielę się z Wami wiedzą o najciekawszych agroturystykach w Wielkopolsce. Oczywiście nie udało nam się do tej pory odwiedzić wszystkich wskazanych miejsc, ale kto wie… może kiedyś to się uda;). Jeśli coś należałoby dodać, jak zawsze czekam na Wasze rekomendacje:).

Zdaję sobie sprawę z tego, że obecnie wielu z Was szuka inspiracji przy organizacji rodzinnego wypadu za miasto na weekend. Na razie zamieszczam mapę z miejscami, które w moim odczuciu są warte polecenia – polegam przy tym głównie na publikacji „Najciekawsze Wiejskie Zakątki Wielkopolski” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

 

 

Co dodalibyście do tej listy?:)

 

Daria Panek-Płókarz

Jestem mamą pięcioletniego Gee i trzyletniej Bee. Bliska jest mi idea „dzikich dzieci” – gdy tylko to możliwe, wyruszamy na wycieczkę do lasu:). Lubię tapasy, spływy kajakowe, Iris Apfel i Suwalski Park Krajobrazowy. W 2018 roku dodałam do tej listy prowadzenie bloga;). Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, zachęcam również do obserwowania Poznańskiej Spacerówki na Facebooku i Instagramie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *