Brama Poznania – premiera książki „Magiczny dywan. Opowieści z Ostrowa Tumskiego”

Brama Poznania – premiera książki „Magiczny dywan. Opowieści z Ostrowa Tumskiego”
Kiedy ostatni raz byliście na Ostrowie Tumskim? My pojawiamy się tutaj dość regularnie – Bee uwielbia odwiedzać Bramę Poznania ❤️, uczestniczymy także w warsztatach czy… nocowance:).

Muszę przyznać, że za każdym razem jestem pod wrażeniem tego, jak to miejsce się zmienia – z jednej strony pojawiają się nowe obiekty małej architektury, z drugiej, przyroda (ta zaaranżowana i dzika) nadaje im właściwy kontekst i ostatecznie nad nimi dominuje. Na Ostrowie Tumskim można odpocząć od zgiełku miasta:). To też miejsce, gdzie ma się żywy kontakt z historią. A gdyby tak pójść krok dalej i podsłuchać rozmowę Dobrawy i Mieszka, wspólnie ze studentami Akademii Lubrańskiego popracować nad wynalezieniem maszyny latającej lub zaprzyjaźnić się ze słowiańskimi zjawami? Te i wiele innych ekscytujących przygód możecie przeżyć wspólnie z bohaterami książki „Magiczny dywan. Opowieści z Ostrowa Tumskiego”, wydanej w ostatnim czasie przez Bramę Poznania. Rozwiążcie zagadki, zanurzycie się w świecie przyrody Doliny Cybiny i odkryjcie Ostrów Tumski na nowo!

Autorką książki jest Dorota Piwowarczyk, za ilustracje odpowiada Lucyna Kaczmarkiewicz. Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-7 lat.

Wpis powstał we współpracy reklamowej z Bramą Poznania:).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *