Ziemia Wspólna w Poznaniu

Ziemia Wspólna w Poznaniu
W ostatni weekend wybraliśmy się na warsztaty organizowane przez ekipę Ziemia Wspólna, które poprowadziła Pani Szydłowska.

Tworzyliśmy na nich mozaiki z potłuczonych starych talerzy. Tym razem głównie wspieraliśmy dzieci, ale myślę, że wrócę jeszcze kiedyś do tej techniki, ponieważ było to dla mnie bardzo inspirujące doświadczenie!. A może taka mozaika mogłaby w jakiejś formie pojawić się na naszym podwórku? czas pokaże. Tymczasem zachęcam Was do śledzenia sąsiedzkich wydarzeń Ziemi Wspólnej. Wkrótce na jej terenie pojawią się kolejne grządki. Naszym dzieciom bardzo przypadły do gustu plenerowe meble Mood for wood. Bawiliśmy się na nich w berka, ale myślę, że mogą prowokować także do innych aktywności. Trzymam kciuki za rozwój tej inicjatywy! Pewnie nie jest to nasza ostatnia wizyta w tym miejscu.
Lokalizacja:
Info praktyczne:
Ziemia Wspólna zlokalizowana jest na Wildzie, (ul. Wspólna 39). Powstała w ramach projektu Kolektyw Aktywne Miasto . W tej lokalizacji wspiera ją aktywnie Schron Kultury Europa . Dojazd autobusami 176, 171 – przystanek: Tokarska. Teren nie jest ogrodzony, na miejscu nie ma toalety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *