Masz Babo Placek – Nowa lokalizacja przy ul. Małeckiego!

Masz Babo Placek – Nowa lokalizacja przy ul. Małeckiego!
Zapraszam Was do Masz Babo Placek w nowej lokalizacji przy ul. Małeckiego! (tuż obok Jagoda nie porzeczka). Mam wrażenie, że rozwiną tutaj skrzydła, z całego serca im tego życzę! Znamy ich wypieki od kilku lat, jesteśmy ich stałymi klientami i zawsze przyprowadzamy tutaj naszych gości. Gee co środę odbiera u nich bułkę z farszem ruskim (jedna z nich została nawet dostarczona do samej szkoły).

Szarlotka, którą być może u nich kupujecie, powstaje na bazie przepisu naszej cioci Stefy – w przeszłości podzieliliśmy się z Asią i Frankiem tym rodzinnym skarbem. Mam wrażenie, że za każdym ciastem u nich kryje się jakaś historia. Zupełnie nie dziwi mnie popularność Placków, sława ich jagodzianek czy fakt, że rogale w listopadzie wysyłamy aż za Warszawę. To miejsce po prostu trzeba odwiedzić. Zgromadziłam tyle dobrych wspomnień z wcześniejszej lokalizacji przy ul. Kanałowej. Jestem ogromnie ciekawa, jak będą się rozwijać. Co nas czeka w 2024 r.? Śniadania, być może również wieczorne wizyty… My na pewno będziemy przychodzić na planszówki, cynamonki i kakao!
Lokalizacja:
Masz Babo Placek znajduje się przy ul. Małeckiego 36, obok Jagoda nie Porzeczka.
Godziny otwarcia:
wt-pt 8.00-18.00
sb-ndz 10.00-16.00
Wejście z poziomu 0, do pokonania próg, schodów brak.
W ofercie drożdżówki, ciasta, wypieki wytrawne, precle. Ma bardzo klimatyczny wystrój, jak u babci, cioci. Nic tylko się wygodnie rozsiąść, przykryć kocem i sięgnąć po krzyżówki!
Nie ma typowych udogodnień dla dzieci, choć kto wie, może teraz się pojawią;). Jedno jest pewne, są zdecydowanie mile widziane. Właściwie należałoby napisać, że to takie miejsce, w którym każdy jest mile widziany. Czuje się to od samego wejścia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *