PLAN ZAJĘĆ 11.02 – 17.02.2019

PLAN ZAJĘĆ 11.02 – 17.02.2019

Staram się śledzić na bieżąco wydarzenia w Poznaniu i okolicach. Nie chcę, aby do naszych rodzinnych wypadów wkradła się nuda. Jest tyle miejsc wartych zobaczenia, eventów, w których warto wziąć udział. Pomyślałam, że podzielę się z Wami swoją wiedzą. Znajcie mój gest;). Co tydzień na moim blogu możecie spodziewać się wpisu z garścią informacji o najciekawszych wydarzeniach. Zastrzegam, że będzie subiektywnie i nie zawsze „dziecięco”, kolorowo, czy choćby sensoplastycznie :P. Niektóre wybory mogą stanowić dla Was pewne zaskoczenie. Na to liczę. Miłej lektury:).

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

MITY PRZYLESKIE  – reż. Ewa Szumska

Spektakl na podstawie książki „Tajemnice początku. Mity o stworzeniu świata”
Anny Onichimowskiej – polecany dla widzów od ok. 6 roku życia.

Przedstawienie będzie tłumaczone na język migowy – tłumacz: Eunika Lech (Towarzystwo Osób Niesłyszących TON).

Z pozoru prosty w swej treści i formie spektakl to świetna lekcja dla Małych i Dużych – uczy egalitaryzmu, empatii, odpowiedzialności za naturę i żywe stworzenia, a nadto – jest uroczy, estetyczny, zabawny i pobudza wyobraźnię! To właśnie „Mity przyleskie” – przedstawienie zrealizowane pod koniec ubiegłego roku przez grupę teatralną Nowi w Nowym im. W. Deneki, czyli uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej „Przylesie” działającego w ramach Stowarzyszenia Na Tak.

Jest to trzeci spektakl przygotowany przez tę grupę pod opieką Ewy Szumskiej w ramach zamkowego Teatru powszechnego. Po uroczym, pełnym baśniowej magii „Na wysypisku” oraz surrealistycznej opowieści o pragnieniach, myślach, emocjach zatytułowanej „Środek jest tam, gdzie jestem ja”, Szumska ze swoimi aktorami wcielili się w role antropologów kultury, by zgłębić sekret początku Wszystkiego.
„Sięgnęliśmy po Tajemnice początku – mity o stworzeniu świata Anny Onichimowskiej. Zachwyceni pięknem opowieści różnych kultur, wybraliśmy mit Na Górze i Na Dole spisany na Wybrzeżu Kości Słoniowej przez kongijskiego poetę Tchicayę U Tam’si po to, by opowiedzieć własny, przyleski mit” – opowiada reżyserka.

„Mity przyleskie konfrontują nas z wizją powstania świata, pochodzącą z obcej nam kultury. Ujęta jest ona w formie opisu działań spersonifikowanych sił i sfer. Aktorzy stają się zatem motorami przemian, co pozwala im na wykorzystanie swych osobowości, aby te przeciwne sobie pierwiastki (niebo – ziemia) były jasno rozróżnione na scenie. Spektakl jest miejscem, w którym mogą zaprezentować swoją charyzmę i ukrytą siłę” – czytamy w recenzji Michała S. Bochniarza na kulturapoznan.pl

Zajęcia teatralne w „Przylesiu” prowadzi od 2006 roku terapeutka Hanna Rynowiecka. Są one jednym ze sposobów oddziaływania na stan świadomości uczestników – poprzez stwarzanie możliwości wchodzenia w różnorodne role (często niedostępne w ich życiu codziennym) i tym samym ćwiczenie niepoznanego dotychczas repertuaru zachowań i gestów. Grupę tworzy około 10 osób, które wspólnie pracują nad przygotowaniem spektaklu teatralnego. Od 2016r. grupa współpracuje z Centrum Kultury Zamek, przygotowując kolejne spektakle w ramach projektu ‘Teatr powszechny” pod okiem Ewy Szumskiej, aktorki poznańskiego Teatru Polskiego, absolwentki Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu oraz Studium Piosenkarskiego w Poznaniu. Szumska jest też wokalistką i laureatką XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Współpracowała z wieloma teatrami: alternatywnym Obok, Teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu, Usta Usta, Montownia w Warszawie, Teatrem Nowym w Poznaniu. Od 2000 roku związana z poznańskim Teatrem Polskim, gdzie zagrała w kilkudziesięciu spektaklach. Ewa Szumska dwukrotnie otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Poznania dla młodych twórców, jest również laureatką rankingu Profesjonaliści Forbesa 2014 w kategorii Artysta.

Reżyseria: Ewa Szumska
Współpraca reżyserska: Hanna Rynowiecka
Światło, projekcje: Mariusz Adamski
Adaptacja tekstu: Ewa Szumska
Animacje: Rita Kaźmierczak, Jerzy Kaźmierczak
Opracowanie muzyczne: Adam Brzozowski, Wiesław Janicki
Maski: Karolina Szymkowiak
Obsada: Lidia Piskorska, Mariusz Józefiak, Mariusz Sztuba, Daniel Laskowski, Jarosław Kubiak, Piotr Roszak, Arkadiusz Żmijewski
Produkcja: Centrum Kultury ZAMEK z Poznaniu (premiera: listopad 2018 r.)

Spektakl zrealizowany i prezentowany w ramach „Teatru powszechnego” – autorskiego projektu performatywnego realizowanego przez Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu od 2016 r., złożonego z przedstawień tworzonych przez środowiska osób zagrożonych wykluczeniem ze względu na stan zdrowia czy status społeczny.

Kup bilet BILET

CK ZAMEK

Sala Wielka
Godzina g. 18.30
Data 11.02.2019
Cena 10.00 zł

Grupa Teatralna Nowi w Nowym
im. W. Deneki

 

11.II godz.10:15 Kiedy będę duża

Kiedy będę duża, będę jeździć dwukołowym rowerem z dwoma klaksonami. Tru-tu-tu! A sznurowadła będę wiązać na trzy supełki z pętelkami. Dlaczego by nie! Mam mnóstwo pomysłów i marzeń: jedno, dwa, trzy… Policzmy je wszystkie!

Zajęcia dla Maluszków 1,5-3 lat przebiegają z towarzyszeniem rymów, rytmów, masażyków, wspólnych śpiewanek, rymowanek, zabaw ruchowych i tanecznych na kanwie książek dla najmłodszych. To będą nie tylko chwile rozwijania pasji do czytania, ale przede wszystkim budowanie więzi maluszka z dorosłym i wspomaganie ogólnego rozwoju dziecka. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Swędrowska – wieloletnia nauczycielka, wykładowczyni na UAM, ale przede wszystkim przyjaciółka i baczna obserwatorka dzieci oraz mama dwóch córek i dwóch synów.

Bilety 25 zł, w dniu warsztatów 30 zł. Mama z dzieckiem
os. Przyjaźni 125C
Rejestracja: ksiegarnia@ksiegarniazbajki.pl lub tel.: 61 8200 582

 

Wystawa Sztuki Afrykańskiej

W terminie 19 stycznia – 24 lutego 2019 zapraszamy na Wystawę Wyrobów Sztuki Afrykańskiej, która odbędzie się w sali dydaktycznej Palmiarni Poznańskiej!

W OKRESIE FERII ZIMOWYCH ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ W PONIEDZIAŁKI!

Godziny otwarcia:
28 stycznia – 24 lutego, poniedziałek – sobota: 9.00-16.00 (kasa do 15.00), niedziela: 9.00-17.00 (kasa do 16.00).

Ceny biletów:
ulgowy: 7 zł
normalny: 10 zł.

ulgowy: 3,50 zł w każdy wtorek dla osób 60+ w ramach akcji „Wtorki Seniora”!

ZAPRASZAMY!

 

Opowiedz o tym słowem i obrazem! – Warsztaty działań twórczych dla młodzieży.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby w wieku 10 – 14 lat do udziału w warsztatach “Opowiedz o tym słowem i obrazem!”, czyli twórczych zajęć, inspirowanych słowem i obrazem.

Jeżeli lubisz tworzyć, jesteś kreatywny/a, chcesz poznać nowe ciekawe osoby, które mają podobne zainteresowania, jak Ty – przyjdź na nasze spotkania do Migrant Info Point! Nie musisz mieć żadnego talentu plastycznego, wystarczą chęci do działania. “Opowiedz o tym słowem i obrazem!” to warsztaty, na których nie ma złych odpowiedzi, razem będziemy konstruować nasze własne opowieści, nasze własne dzieła sztuki za pomocą słów, kredek, papieru lub farb.

Wszystkie zajęcia odbędą się w lutym w następujących dniach:
➡ 11.02 godz. 16.30 – 18.00 – Poznajmy się! Zajęcia integracyjne.
➡ 14.02 godz. 16.30 – 18.00 – Budowanie opowieści słowem i obrazem – jak to działa?
➡ 18.02 godz. 16.30 – 18.00 – Co to jest picturebook? Poznajemy przykłady książek obrazkowych.
➡ 21.01 godz. 16.30 – 18.00 – Tworzymy wystawę naszych własnych wypowiedzi słowno-obrazowych!

Wszystkie zajęcia będą odbywały się w sali nr 209, przy ul. Św. Marcin 78, drugie piętro. Zajęcia będą prowadzone głównie w języku polskim, ale zachęcamy wszystkich do zgłaszania się – bez względu na to, jakim językiem się posługujesz!

Warsztaty poprowadzi nasza wolontariuszka Joanna Marchewka.

‼ Zgłoszenie na zajęcia należy przesłać mailem na adres inicjatywa@migrant.poznan.pl do dnia 10 lutego z Twoim imieniem oraz wiekiem ‼

Do zobaczenia!

Współfinansowanie: Urząd Miasta Poznania
Zajęcia organizowane we współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu

 

 

 

 

WTOREK

 

 

Matulanki

Pracownia Kuniec Dymbiec
ul. Łozowa 77, 61-448 Poznań

Zapraszamy do Pracowni Kuniec Dymbiec w każdy wtorek w godzinach 9.30-11.30 na otwarte spotkania sąsiedzkie w formie grupy zabawowej dla najmłodszych dzieci (w wieku od pół roku do 3 lat) wraz z rodzicami/opiekunami. Spotkania są nieodpłatne, w organizację wyłączamy się wszyscy! Spotkania realizowane są z inicjatywy Stowarzyszenia Zielona Grupa, szczegółowe informacje pod numerem 696-039-520 oraz biuro@zielonagrupa.pl (prosimy o kontakt przed pierwszym przyjściem).

Warsztaty Plastyczne dla Dzieci

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat na Warsztaty Plastyczne. W trakcie Warsztatów, zatytułowanych „Moje wnętrze” będziemy wyzwalać swoją Wyobraźnie i tworzyć przestrzenne formy swojego własnego Świata, korzystając z różnych materiałów. Czas trwania Warsztatu to 3 godziny, koszt to 30 złotych. Na Warsztaty obowiązują zapisy i przedpłata. Więcej informacji: blazej.friedrich@serdecznik.pl lub pod numerem telefonu: 501-479-315. Zapisy kończymy w dniu 10 lutego!

Wtorek, 12 lutego 2019 o 16:00 – 19:00

Projekt Fifna
Sienkiewicza 20 A, 60-818 Poznań

 

Get Dirty® kurs j. angielskiego, Poznań

18 tygodniowy kurs j. angielskiego dla dzieci 4+ to podróż w 18 magicznych miejsc, podczas których dzieci się twórczo bawią, doświadczają sensorycznie i zapamiętują. Ta innowacyjna metoda polega na połączeniu zabawy kreatywnej, sensorycznej, eksperymentalnej, która pobudza wszystkie zmysły i obie półkule mózgu przyspieszając przyswajanie wiedzy. Umysły dzieci są chłonne jak gąbka, a nauka w takich warunkach to po prostu frajda.

W cenie kursu kombinezon Get Dirty®, w którym dzieci bawią się swobodnie. Mogą się pobrudzić i przełamywać bariery sensoryczne, a rodzic nie martwi się o stan ubranek 🙂

Warsztaty pozwalają rozbudzać ciekawość poznawania świata, pobudzają kreatywność i wyobraźnię, które są esencją w rozwoju naszego dziecka. Badania dowodzą, że otwartość na nowe doświadczenia ma związek z radością odczuwaną każdego dnia, poczuciem szczęścia i budowaniem pewności siebie u malca.

Zapraszamy do zapisów:
605 327 196
joanna.getdirty@gmail.com

Pierwsze zajęcia są darmowe. Ilość miejsc ograniczona 🙂

 

 

 

ŚRODA

 

 

Rodzic w Galerii – oprowadzanie dla osób z małymi dziećmi

prowadzenie: Agata Rodriguez, Joanna Tekla Woźniak

Jeżeli jesteście młodymi rodzicami marzącymi o tym, aby wyrwać się z kieratu domowych obowiązków, zachęcamy do skorzystania z naszej inicjatywy! Zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na spotkanie, podczas którego oprowadzimy Was po aktualnych wystawach: „Medio Cuerpo” Marlona de Azambuja oraz „Ekonization: Hello My Friend” Andrei Marioniego. Dzieci w wózkach, chustach i nosidłach można, a wręcz należy, zabrać ze sobą!

 

 

 

 

CZWARTEK

 

 

14.II godz. 16:30 Nela w sercu dżungli – warsztaty z animatorką

Nela znów w podróży! Tym razem zaszyła się w gąszczu lasów równikowych na wyspie Borneo. Musi być bardzo ostrożna – w każdej chwili może natknąć się na łowców głów… o ile oni rzeczywiście istnieją. To właśni ich tropem podążał dawno temu pewien podróżnik, którego notatki Nela odnalazła w antykwariacie.

Czy jesteście ciekawi, co odkrywca zapisał przed laty w swoich notatkach? Czy chcecie przekonać się, jakie tajemnice chroni przed cywilizacją dżungla na Borneo? Wyruszcie z nami na wyprawę! Miejsce zbiórki: Księgarnia z Bajki.

Warsztaty z animatorką wokół książek Neli
os. Przyjaźni 125 c
bilety 10 zł
rejestracja: www.ksiegarniazbajki@gmail.com lub tel. 61 8200 582

 

Otwarte Spotkania Kuglarskie – luty

Z miłości do kuglarstwa ???
Zapraszamy na otwarte spotkania w Dom Tramwajarza organizowane przez Fundacja Pro-Spin!
Przybywajcie w dniach:

14.02 – 18:00-20:00

Otwarte – skierowane do każdego – dużego, małego, pełnosprawnego i z niepełnosprawnościami, początkującego i starego wyjadacza!
Chcesz zacząć swoją przygodę z żonglowaniem, kręceniem lub inną dziedziną kuglarstwa? Szukasz hobby, które poruszy ciało i umysł? A może już coś potrafisz i szukasz przestrzeni i towarzystwa do treningu? Jeśli tak – nasze spotkania są właśnie dla Ciebie 🙂
Wstęp bezpłatny.
Udostępniamy rekwizyty do ćwiczeń, ale dla pewności napisz do nas jeśli planujesz przyjść i będziesz czegoś potrzebować 😉

 

 

PIĄTEK

 

 

Ceramika dla dzieci

Zapraszamy serdecznie na zajęcia z ceramiki dzieci już zaprzyjaźnione z gliną jak i te, które przygodę chcialyby dopiero zacząć. Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku od lat 6.
Spotkania odbywać się będą regularnie w kameralnej grupie. Rodziców w tym czasie zapraszamy na herbatę i lekturę do drugiej sali. Dysponujemy dobrą literaturą na miejscu ;).
Koszt zajęć jednorazowych wynosi 50 zł .
Koszt zajęć w karnecie karnecie ( do wykorzystania w przeciągu 5 tygodni) 4 x 1,5 godz, 160 zł.
Zapisy sms; 603 435 289.
LIczba miejsc ograniczona

 

 

 

SOBOTA

 

 

Zoografika – warsztaty rodzinne

prowadzenie: Agata Marchlewicz

informacje / zapisy: joanna.tekla@arsenal.art.pl, tel.: 61 852 95 01

A gdyby tak narysować i wyciąć lwa, a potem wydrukować go wiele razy? Zrobić mu raz czerwoną, a raz fioletową grzywę. To możliwe dzięki grafice. Zapraszamy na kolejne warsztaty rodzinne, w trakcie których stworzymy razem wspaniałe, kolorowe ZOO! Podczas warsztatów dowiecie się, co to jest grafika, zaprojektujecie własnego zwierzaka i stworzycie piankowe matryce, które odbijemy w wielu kolorach. Gwarantowana świetna zabawa dla małych i dużych.

Galeria Miejska Arsenał
Stary Rynek 6, 61-772 Poznań

 

Lecimy w Kosmos-warsztat muzyczno-ruchowy dla dzieci z rodzicami

Klamerka, ulica Rybaki 20A, 61-884 Poznań

LECIMY W KOSMOS!
Jeśli macie ochotę na muzyczną przygodę w przestrzeni kosmicznej, zapraszamy na kolejny warsztat muzyczno-ruchowy dla rodziców oraz dzieci w wieku od 1,5 roku do 4 lat.
16.02. (w sobotę) o godz. 12.00 w Klamerce. Małgosia z agencji STAGE of ARTS poprowadzi zabawy ruchowe przy piosenkach i rymowankach.
Sprawdźcie koniecznie, co można zobaczyć podróżując rakietą!

Koszt: 30 zł
Data: 16.02
Godzina: 12:00
Jeśli planujecie wpaść do Klamerki na warsztat, koniecznie zapiszcie się, macie do wyboru 3 możliwości:
1. Po przez fb
2. Mailem na adres klamerka@klamerka.eu
3. Pod numerem telefonu 609279097

PS: Klamerkowym zwyczajem zapraszam już od 11.30 na kawę/herbatę i swobodną zabawę dzieci.
Do zobaczenia:)

 

ŚPIĄCA KRÓLEWNA

Teatr Animacji, CK ZAMEK

16 lutego – Sobota, godz. 11:00
17 lutego – Niedziela, godz. 11:00, 13:00

Katarína Aulitisová
reżyser: Lech Chojnacki
czas trwania: 75 min.

REALIZATORZY
Obsada:
Sylwia Koronczewska-Cyris
Mariola Ryl-Krystianowska
Krzysztof Dutkiewicz
Piotr Grabowski
Marcin Ryl-Krystianowski
Przekład i reżyseria – Lech Chojnacki
Scenografia – Nataša Štefunková (Słowacja)
Muzyka – Gabriel Menet

OPIS SPEKTAKLU

Jak wiadomo, królewna Różyczka, za sprawą Złej Wróżki, ukłuje się wrzecionem i zaśnie na sto lat, w zamku zarośniętym cierniami.
Jak wiadomo, śpiącą Królewnę obudzi ze snu prawdziwa, szczera miłość księcia.
I tutaj wszystko to, o czym wiadomo się kończy, ponieważ Katarína Aulitisová stworzyła lekki, dowcipny, komediowy tekst,
a Nataša Štefunková ubrała go w zabawną, kolorową scenografię.
W tej sytuacji aktorom – komediantom nie pozostaje nic innego, jak brawurowo opowiedzieć bajkę z uśmiechem na ustach,
a na perypetie bajkowych postaci spojrzeć z przymrużeniem oka.

Bilety: normalny 32 zł, ulgowy 30 zł, grupowy 27 zł

 

STREFA ZABAWY – KOSMICZNA PODRÓŻ – CK ZAMEK

Bawialnia
Godzina g. 11
Data 16.02.2019
Cena 10 zł

Warsztaty muzyczno-taneczne dla dzieci w wieku 3-5 lat.  Muzyczną rakietą dzieci polecą na odległe planety. Odwiedzą planetę zamieszkałą przez roztańczone pingwiny, szalone żaby, a może dolecą też na planetę robotów. Na każdej planecie nauczą się krótkiego tańca. Dzieci pozostają pod opieką prowadzących.

prowadzenie: Anna Bogusławska, Martyna Zyska

 

Poznańska Giełda Fonograficzna vol.XXX / 16.02 / Dom Tramwajarza

Dom Tramwajarza ul. Słowackiego 19, Poznań
sobota 16.02 godz. 13:00 – 16:30

W sprawie zarezerwowania miejsc wystawienniczych prosimy o kontakt mailowy na rafal@pwevents.pl

* * * * * *

Wstęp na giełdę jest bezpłatny. Poznańska Giełda fonograficzna to doskonała okazja, aby uzupełniać swoją kolekcję płyt, nabyć trochę nowych nagrań, powymieniać się krążkami, czy po prostu spotykać się i porozmawiać w przyjaznej atmosferze. Do udziału w giełdzie zapraszamy sprzedawców i wystawców związanych z szeroko rozumianą kulturą muzyczną.

 

SOBOTNIE BAJDURKI – Bajka Samograjka

16 lutego g. 11:00 – 12:00 | 25zł – 30zł

Dom Kultury „Orle Gniazdo”
os. Lecha 43
Poznań

Tym razem gościem SOBOTNICH BAJDUREK będzie Teatr Malutki z Łodzi.

Bajka Samograjka” to spektakl powstały na motywach znanej wszystkim historii Czerwonego Kapturka . Bajka przeznaczona jest dla dzieci przedszkolnych i uczniów klas I-III , choć ze względu na swoją kabaretową formę , bawi widza w każdym wieku. Spektakl nawiązuje do najlepszych tradycji przedstawień teatru lalek poprzez oprawę scenograficzną. Scenografia wykonana wg projektów Jana Zielińskiego {znanego plastyka łódzkiego} składa się z barwnych funkcjonalnych dekoracji i wielu { ok. 15 } kukiełek w bardzo ładnych kostiumach. Aktorzy posługują się licznymi rekwizytami i instrumentami perkusyjnymi. Całość oprawiona muzycznie – muzyka ilustracyjna i liczne, wesołe i dowcipne piosenki. Spektakl trwa około 60 min. i jest dla młodego widza wspaniałą zabawą głównie dzięki nowej formie interpretacji klasycznej, dobrze znanej i lubianej bajki.

Prezentowany na wielu scenach nie tylko w kraju, ale i za granicą ( Austria, Niemcy. Słowenia a nawet Brazylia), zawsze spotyka się z sympatią widzów. Za rolę w tym spektaklu jedna z aktorek zdobyła główną nagrodę  na festiwalu „Katowice Dzieciom” w 2006r

 

Koszt wejściówki dla dziecka z opiekunem 25 zł (przedsprzedaż) lub 30 zł (w dniu spektaklu).
Koszt biletów zarezerwowanych wcześniej a odebranych dopiero w dniu spektaklu również wynosi 30 zł.

Rezerwacji jak zawsze dokonywać można telefonicznie (61 877 78 42) lub mailowo (dkorlegniazdo@gmail.com).

Bilety można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 w sekretariacie domu kultury.

 

KOCIE WARSZTATY – warsztaty w Składzie Kulturalnym 16/luty/2019/sobota

„OTO GALERIA PRZEMIŁYCH KOTKÓW, LECZ KAŻDY DZIKĄ BESTIĘ MA W ŚRODKU, W JEDNYM LEW RYCZY, W DRUGIM PANTERA, W INNYM SIĘ TYGRYS ODZYWA NIERAZ…”
(fragment wiersza „Milusińscy” Marcina Brykczyńskiego)
Filcowi Milusińscy to dzieło cudownej ilustratorki Elżbiety Wasiuczyńskiej.Zapraszamy miłośników K O T Ó W na warsztaty.
A to wszystko przez Światowy Międzynarodowy Dzień KOTA. Święto obchodzone corocznie 17 lutego we Włoszech od 1990 i w Polsce od 2006.
A także z radością przyjęliśmy zaproszenie od krakowskiego Wydawnictwa EMG aby uczestniczyć
w kolejnej, piątej akcji: „Dzień kota w księgarniach”.Będziemy czytać, opowiadać, słuchać, rozmawiać, zgadywać a także będziemy wydzierać, wycinać, kleić, kolorować, wymyślać i ożywiać KOTY.
Porozmawiamy o kotach które mieszkają w książkach dla mniejszych i starszych czytelników.
PS. Jeśli chcecie, możecie przyjść w kocim przebraniu!16/luty/2019/sobota/
g. 10.30-11.30 – młodsza grupa (2-4)
g. 12.00-13.30 – starsza grupa (4+)prowadząca: Jolanta Maćkowiak–Piasecka
propagatorka książek, czytania tekstu i ilustracji, autorka działań twórczych z dziećmi
i dorosłymi. Miłośniczka wszystkich kotów a szczególnie kotki Tosi i kota Orkana z którymi, albo u których mieszka.Koszt warsztatów: 15 zł

Ilość miejsc ograniczona!
Prosimy o wcześniejsze zapisy:
nr tel. +48 732695154
e-mail: skladkulturalny.jezyce@gmail.com
lub osobiście w Składzie Kulturalnym
podając imię dziecka,jego wiek oraz kontaktowy numer telefonu i nazwisko opiekunki/opiekuna

Skład Kulturalny, Poznań,Szamarzewskiego 4/6

 

Warsztaty w MDK3

Pantomima i teatr ruchu

Zapraszam wszystkie dzieci od 8 do 12 roku życia na cykliczne warsztaty z pantomimy i teatru ruchu.
Na zajęciach będziemy łączyć podstawy pantomimy z kreatywną zabawą ruchową. Spotkania z pantomimą przeniosą nas do magicznego świata niewidzialnych postaci, przedmiotów i tajemniczych historii.
Będziemy rozwijać umiejętności sceniczne, skupiając się na ukazywaniu emocji i intencji poprzez ruch, gest i mimikę.

Cały cykl zajęć obejmować będzie:
* plastykę ciała
* ruch kreatywny- improwizacje ruchowe
* elementy pantomimy klasycznej
* taniec indywidualny
* elementy jogi
* pracę z poprawnym oddechem
* etiudy (historyjki pantomimiczne)

Miejsce: Szkoła Jogi Reginy Szczypior
Kiedy: 16.02.2019.
Godz: 10:00 do 11:00

Instruktorka: Patrycja Kozyra
Instruktorka pantomimy i teatru fizycznego, aktorka pantomimy, animatorka kultury, filozofka W 2012 – 2014 roku adeptka sztuki pantomimy w Studium Animacji Kultury we Wrocławiu – SKiBA.
W 2016 roku wzięła udział w projekcie międzypokoleniowym z seniorami ,,Akcja- Edukacja” Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, który zakończył się spektaklem o tytule
,,Dedal i Ikar”. Uczęszczała przez rok do Studio Pantomimy i Fizykalnego Teatru Theatron Józefa Markockiego.
Obecnie od roku prowadzi warsztaty z pantomimy i teatru ruchu dla dzieci w wieku szkolnym w Osiedlowym Klubie Raszyn w Poznaniu. Od niedawna absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku filozofia ogólna, gdzie obroniła pracę magisterską w oparciu o własne doświadczenia w praktykowaniu pantomimy i teatru fizycznego w połączeniu z filozofią cielesną. Założycielka projektu teatralno-filozoficznego- Obszar Działań Twórczych SOMA, gdzie prowadzi warsztaty z pantomimy i teatru ruchu dla różnych grup wiekowych.

 

Warsztaty lepienia z gliny

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci już w najbliższą środę 30.01.2019 na godzinę 16.00 na warsztaty lepienia z gliny.
Wytwory naszej pracy będą idealną ozdobą wnętrz naszych domów.

Majsterko.pl
Grunwaldzka 474, 62-064 Plewiska

Poranek literacki z psem

16.II godz. 11.00 Poranek literacki z psem

Pewnego dnia chłopiec w czerwonej czapeczce wyprowadził psa. Czasem chłopiec prowadził psa, a czasem pies chłopca. Zwłaszcza gdy w polu widzenia, w polu wąchania, pojawił się kot lub kaczka. Zwiedzali ogrody i miasta. Obwąchiwali zwierzęta i rzeźby. Uczestniczyli w pochodach i plenerach. Nurzali się w sadzawkach i wspinali na szczyty. Gonili i uciekali. Doświadczali i byli doświadczani.
Mogło to trwać dzień, tydzień lub nawet całe życie…

Taką cudowną wędrówkę po zakolach tego świata przy udziale każdego Czytelnika, funduje nam Sven Nordqvist,
Wasz ulubiony autor przygód Pettsona i Findusa. I my na tę wyprawę zapraszamy wszystkich Malców z Rodzicami.

os. Przyjaźni 125 C
Wstęp – bon 20 zł wymieniony na książki

 

RODZICE W NOWYM

Co mają począć rodzice, którzy chcieliby raz na jakiś czas wybrać się na bardzo dorosłą sztukę, a nie mają z kim zostawić swoich pociech? Odpowiedź czeka w Teatrze Nowym!

Raz w miesiącu w naszym repertuarze znajdą Państwo spektakl, na który mogą się Państwo wybrać z dziećmi. W czasie, kiedy dorośli oglądać będą przedstawienie, najmłodsi bawić się będą w sali prób pod opieką wykwalifikowanych pracowników. Co miesiąc przygotowujemy też zupełnie nowe zajęcia dla dzieci, opracowywane wspólnie z partnerem Teatru Nowego – ekipą Bricks4Kidz.

Bricks4Kidz (czyli po prostu: klocki dla dzieci) to sprawdzony, amerykański pomysł zajęć dla dzieci, zapewniający wyjątkową atmosferę oraz wspaniałe połączenie nauki, budowania i zabawy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Warsztaty prowadzone są w oparciu o innowacyjne programy i koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych konstrukcji, rozwijają kreatywność i budzą ciekawość świata. Zachęcają do samodzielnego zdobywania wiedzy, a ponieważ nauka staje się zabawą, jest przez to znacznie bardziej skuteczna. Warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, oparte o specjalne projekty tematyczne, przygotowane dla konkretnej grupy wiekowej. Również wykorzystywane zestawy klocków są dobrane do wieku i możliwości uczestników, co sprzyja rozwijaniu sprawności manualnej, myślenia przestrzennego i organizacji czasu i miejsca pracy, a konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.

Oprócz warsztatów firma Bricks4Kidz organizuje również półkolonie i przyjęcia urodzinowe, których tematyka związana jest z klockami LEGO®.

Zajęcia z klockami organizowane są obecnie w ponad 20 lokalizacjach na terenie całej Polski – w tym właśnie w Teatrze Nowym w Poznaniu w ramach całosezonowej współpracy przy projekcie RODZICE W NOWYM.

Na zajęciach można zjawić się już 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu – można wtedy w ramach akcji FREE PLAY samodzielnie pobawić się klockami w oczekiwaniu na rozpoczęcie zajęć.

Strój wieczorowy u dzieci nie jest wymagany – ważniejsza jest ich wygoda i swoboda ruchów!
Sugerowany wiek dzieci: od 4 do 10 lat.

Jak zarezerwować zajęcia?

1. Sprawdzają Państwo, który spektakl w danym miesiącu odbywa się w ramach akcji RODZICE W NOWYM.
2. Piszą Państwo e-mail na adres: edukacja@teatrnowy.pl i rezerwują odpowiednią liczbę biletów dla dorosłych i dzieci (bilet dla dorosłych w cenie określonej na stronie www (CENY, ZASADY KUPNA BILETÓW) + bilet wstępu na zajęcia w stałej cenie 15 PLN dla 1 dziecka).
3. Czekają Państwo na e-mail potwierdzający rezerwację.
4. Opłacają Państwo bilety przelewem lub gotówką w kasie.
5. W tygodniu poprzedzającym realizację projektu otrzymają Państwo e-mail ze szczegółami organizacyjnymi.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc już dziś!

 

Najbliższe spotkanie w ramach cyklu:

16 lutego 2019
OBWÓD GŁOWY

 

Przygoda z grami

Bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku 5-15 lat – gry planszowe, praca plastyczna, zabawy ruchowe oraz inne atrakcje.

 

PORANEK RODZINNY Z ZAKAMARKAMI I KSIĄŻKĄ ”ZIMOWA WYPRAWA OLLEGO’

reż. Różni twórcy | 40 min.

CZYM SĄ PORANKI RODZINNE? Szukacie idealnego miejsca na pierwszą w życiu wizytę w kinie Waszej pociechy? A może maluchy pokochały już magię dużego ekranu i chcą przychodzić co tydzień? PORANKI RODZINNE to kultowe spotkania przeznaczone dla najmłodszych widzów i widzek Kina Muza (3-6 lat). Maluchy wraz z rodzicami, dziadkami, ciociami, wujkami i opiekunami, oglądają zestaw krótkometrażowych bajek, które niejednokrotnie – dla starszego pokolenia – są niezapomnianymi wieczorynkami. Wybieramy animacje współczesne, ale także te sprzed lat, które zawsze pełne są barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Seans trwa około 40 minut.

Po projekcji odbywają się dodatkowo warsztaty artystyczne, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi. Podczas zajęć często wykorzystywane są materiały podlegające recyklingowi, co uczy najmłodsze dzieciaki ekologii. Liczba miejsc na warsztaty plastyczne jest ograniczona ograniczona (30 dzieci). Za program i prowadzenie zajęć odpowiada AMBIENTÓWKA. Raz w miesiącu PORANEK RODZINNY dedykowany jest książce z Wydawnictwa ZAKAMARKI.

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ SEANSE?

Kino Muza w Poznaniu* | Seans co tydzień | Sobota | godz. 11:00

Bilety:
Seans + warsztaty: 11 zł
Seans bez warsztatów: 10 zł

Bilety z Kartą Rodziny Dużej:
Seans + warsztaty: 6zł
Seans bez warsztatów: 5zł

*Na czas remontu przy ul. Św. Marcin 30, Kino Muza znajduje się w tymczasowej lokalizacji na ul. Masztalarskiej 8 (Estrada Poznańska).

 

Tylko Nie Po Ścianie – warsztat malowania murali dla młodzieży

Podczas zajęć przybliżymy różnorodność murali, sposobów ich wykonania, stylów, a także kontekstu społecznego i efektów, jakie ze sobą niosą. Następnie uczestnicy stworzą projekt, biorący pod uwagę kontekst miejsca, czyli w tym wypadku MDK2. Elementy muralu zostaną połączone w spójną całość z pomocą prowadzącego, Przemysława Szydłowskiego, malarza, autora murali. Uczestnicy naniosą swoje projekty na wcześniej przygotowaną ścianę za pomocą profesjonalnych farb i flamastrów. 

Na warsztaty zapraszamy młodzież powyżej 12 roku życia. Liczba miejsc ograniczona. Warsztaty podzielone są na dwa spotkania, które odbędą się 16 i 23 lutego w godzinach 10:00-14:00.
Obowiązuje strój roboczy.
Zapisy
przemyslaw.szdlwsk@gmail.com

MDK2
ul. Za Cytadelą 121
61-663 Poznań
tel. 61 8201112

 

 

NIEDZIELA

 

 

Spektakl „Jabłonka”

„Jabłonka” to jedyne w swoim rodzaju połączenie teatru dla „najnajów” i polskiego folkloru. Inspiracją dla powstania spektaklu jest tekst „A wczora z wieczora” zapisany w zbiorach Oskara Kolberga. Prosta opowieść o jabłonce, na której zakwita czerwono-zielone jabłko. Pieje kogut, zawiał wiatr. Kto zerwie jabłko z jabłonki? Spektakl wypełniony śpiewem, tańcem i ludowymi zabawami.

„Śpiewowi aktorek towarzyszy muzyka altówki, wykonywana na żywo. Dzieci przez cały czas trwania przedstawienia prawie dosłownie się o nie ocierają. Wszystkie te momenty, gdy aktorki wchodzą w bliższy kontakt z małymi widzami, wywołują u maluchów salwy radości. Dzieje się tak na przykład w trakcie zabawy w ciuciubabkę czy też poszukiwania zaginionego jabłka. Żywe emocje wzbudzają w dzieciach także barwne wstążki oraz kolorowe szerokie spódnice, które wirują na scenie wraz z aktorkami”.
Iwona Szlefarska, dziecipoznan.pl, 31 października 2011 r.

 

W niedzielę 17 lutego zapraszamy o godz. 10.30 i 12 na Scenę Wspólną na spektakl „Jabłonka”.
https://www.youtube.com/watch?v=521coZoyhoo

Inspiracją do spektaklu jest tekst „Wczora z wieczora” zapisany w zbiorach Oskara Kolberga. Prosta opowieść o jabłonce, na której zakwita czerwono-zielone jabłko. Pieje kogut, zawiał wiatr – kto zerwie jabłko z jabłonki? Spektakl wypełniony śpiewem, tańcem i ludowymi zabawami.

wiek: 1-5 lat
czas trwania: 35 minut + 10 minut zabawa
premiera: wrzesień 2009

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Wszystkie wydarzenia odbywają się na Scenie Wspólnej (ul. Brandsteattera 1/Za Cytadelą)

Na spektakle Teatru Atofri każdy widz musi mieć bilet, bez względu na wiek (dziecko, rodzic, opiekun). Cena biletu – 18 zł.

https://www.bilety24.pl/teatr/jablonka-teatr-atofri-21475

System Bilety24 pobiera dodatkową opłatę w wysokości 1 zł. Fakturę za bilety zakupione on-line można uzyskać po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas zakupu. CSD nie może wystawić faktury za transakcje zawarte z systemem biletowym.

Informacji udzielają:
Marta Maksimowicz, tel. 884 936 747 oraz Lucyna Perz, tel. 61 646 44 73; rezerwacje@csdpoznan.pl.

Bilety do kupienia również w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44).

Honorujemy Kartę Rodziny Dużej udzielając 50% rabatu jej posiadaczom.

 

Spektakl integracyjny „Jabłonka”

Zapraszamy w sezonie 2018/2019 na spektakle integracyjne dla dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi i niepełnosprawnością.
Projekt zatytułowaliśmy „TEATR otWARTO”, aby zachęcić Was do wejścia z dziećmi w nasze teatralne przestrzenie, przekroczyć próg niepewności i wspólnie spotkać się.
Chcemy aby nasz teatr był OTWARTY dla wszystkich dzieci!
Zaplanowaliśmy kilka integracyjnych spotkań teatralnych dla dzieci które mają trudności w percepcji i przetwarzaniu sensorycznym. Chcielibyśmy, aby dzieci i rodzice poczuli się komfortowo przed, podczas i po spektaklu. Rodzice zdecydują o wieku dzieci, zatem możliwe jest przyjście z nieco starszym dzieckiem, niż jest to sugerowane przy opisach naszych spektakli.
Naprawdę WARTO przyjść do TEATRU!

Ważne informacje organizacyjne:
Wjazd dla niepełnosprawnych na Scenę Wspólną (ul. Brandsteattera 1/Za Cytadelą) bezkolizyjny, brak schodów. Istnieje możliwość wyznaczenia miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Podczas spektaklu można zmienić miejsce, światło nie gaśnie, a poziom głośności muzyki dostosowany jest do dzieci z nadwrażliwością słuchową.
Teatr zapewnia podczas każdego spektaklu osobę, która pomaga osobom niepełnosprawnym w poruszaniu się po obiekcie.
Przed spektaklem dzieci oswoją się z przestrzenią, światłem, dźwiękiem, i aktorami. Będzie przygotowana część relaksacyjna, która pomoże dzieciom uzyskać skupienie na przedstawieniu. Aby wesprzeć dzieci w tym procesie, zachęcamy, abyście zabrali ze sobą wszystko, co może pomóc Waszemu dziecku w wyciszeniu się, ulubione gryzaki, zabawki, kocyki obciążające itp. Po spektaklu dzieci będą mogły wejść wraz z rodzicem w przestrzeń sceny.

TEATR otWARTO!
ZAPRASZAMY!

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE:
17.02.19
„Jabłonka”
godz.13.30
Scena Wspólna, ul. Brandstaettera 1/Za Cytadelą, Poznań
Rezerwacja biletów – telefon: 884 936 747, a także online.
Cena: dziecko 18 zł/ dorosły 18 zł lub 5 zł za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności dziecka
Odbiór biletów po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, 20 minut przed spektaklem w kasie Sceny Wspólnej.

 

Książeczka Bajeczka. Spektakl Studia Teatralnego BLUM

Concordia Design

Godz.10.00 i 11.30/Cena: 40 zł /1 dziecko plus 2 opiekunów/Wiek: 1-5 lat

„Książeczka Bajeczka”. Spektakl Studia Teatralnego BLUM.

Spektakl będzie wspaniałą okazją do pierwszej wizyty w teatrze. Poprzez dźwięk i formę plastyczną aktorzy oddziaływać będą na emocjonalność, wyobraźnię i naturalną wrażliwość najmłodszych widzów.
CO TO JEST BAJKA?

Co to jest bajka? Gdzie jest ukryta? Jak ona wygląda? Przedmiot, jakim jest książka wydaje się być znakomitym miejscem do twórczych poszukiwań i niezwykłych odkryć. Tu zawsze zdarzyć może się coś zaskakującego kolorem, kształtem, dźwiękiem.

Dajcie ponieść się wyobraźni i wyruszcie wraz ze Studiem Teatralnym Blum w tę teatralną podróż.

Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Pawłowska i Lucyna Winkel, Studio Teatralne BLUM
Opieka plastyczna: Agata Michowska
Występuje: Lucyna Winkel

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Rezerwacja biletów oraz bliższe informacje

Studio Teatralne BLUM : Tel. 666 987 001
mail: marketing.blum@gmail.com

Bilety można zamówić także przez platformę bilety24.pl

 

Nic, Dzika Mrówka, Adam i Ewa – Zmysłowisko

Teatr Animacji, CK ZAMEK

17 lutego – Niedziela, godz. 16:00

Malina Prześluga
reżyser: Ewa Maria Wolska
czas trwania: 45 min
Dzieci

REALIZATORZY
Marta Berthold
Magdalena Dehr
Danuta Rej
Katarzyna Romańska
Krzysztof Dutkiewicz
Piotr Grabowski

muzyka – Piotr Klimek

OPIS SPEKTAKLU

Co było, zanim pojawił się świat? Nic. Wielkie, syte i zadowolone Nic. I nic nie zakłócało jego spokoju. Dopóki nie wiedzieć skąd nie wygramoliła się Dzika Mrówka, chcąca założyć kolonię mrówiątek. A tuż za nią Adam, który z całych sił czuje, że musi szukać… Tylko czego? Kogo? Może Ewy, która też zjawia się nagle z ogromną potrzebą bycia odnalezioną. Ale czy gdy tych dwoje na siebie trafi, wszystko od razu będzie wspaniale…? Niekoniecznie, przecież Adam i Ewa są od siebie tak różni i tak mało o wszystkim wiedzą. Tymczasem w okół, powolutku i nieśmiało budzi się do życia świat… I miłość… I…

„Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa” to tekst, który postanowiliśmy opowiedzieć wyłącznie za pomocą słów, dźwięków, zapachów i drgań. Bo tak najlepiej opowiada się o tym, czego jeszcze właściwie nie ma, co dopiero się tworzy. Dzięki temu Nic jest prawdziwe, a odbiorcy bardziej wrażliwi na każdą pojawiającą się w tym młodziutkim świecie niespodziankę.

Wykorzystaliśmy do tego zaawansowany technologicznie mikrofon binauralny oraz zestawy słuchawkowe, które każdego odbiorcę magicznie przeniosą w samo centrum wydarzeń.

Zmysłowiska to nowy cykl spektakli w Teatrze Animacji dedykowany widzom niesłyszącym i niewidzącym oraz tym, którzy pragną spotkać się z dramatami Maliny Prześlugi za pośrednictwem nietypowych sposobów percepcji z wyłączeniem jednego zmysłu – wzroku lub słuchu.
Preferowany wiek +6

 

 

WSPÓLNA NIEDZIELA NA ZAMKU – Ptasie warsztaty

Miejsce Bawialnia
Godzina g. 11
Data 17.02.2019

Zapraszamy na ptasie warsztaty.
Wraz z ilustratorką, Marią Dek, dzieci będą zasiedlać ptakami Wielkie Drzewo. W czasie warsztatów uczestnicy dowiedzą się kto kuje dziuple, kto uwielbia śpiewać na samym czubku drzewa, a który z ptaków potrafi chodzić do góry nogami. W kolejnej części warsztatów dzieci wykonają kulki-karmniki, dzięki którym będą mogły obserwować ptaki z okna swoich domów.

Maria Dek (ur. 1989 r.) – ilustratorka, absolwentka University of the Arts London oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jej autorska książka „Kiedy będę duży/ Kiedy będę duża” ukazała się już po francusku i hiszpańsku, a wkrótce premierę będzie miało wydanie angielskie. Ilustracje Marii Dek są jak pudełko z dziecięcymi skarbami – stanowią pełne emocji, a także absurdu zapisy małych i wielkich przygód. Artystka z uwielbieniem sięga po tradycyjne techniki tworzenia.

wiek uczestników: 7-10 lat

WSPÓLNA NIEDZIELA NA ZAMKU – Ptaki dookoła nas

Spotkanie z Markiem Pióro

Marek Pióro – jeden z największych popularyzatorów wiedzy o ptakach w Polsce, często nazywanym najbardziej pierzastym ambasadorem Rzeczpospolitej Ptasiej. Prowadzi popularny blog Plamka Mazurka, a już w połowie lutego ukaże się jego książka „Kalendarz ptaków. Opowieści o ptasim życiu i zwyczajach na cały rok”. W trakcie spotkania popatrzymy na to, gdzie dookoła nas mieszkają ptaki. Przyjrzymy się więc domom, parkom, bagnom, jeziorom i rzekom, polom, łąkom i lasom. Nie zabraknie ciekawostek oraz wiedzy o zagrożeniach dla ptaków i ich znaczeniu w kulturze.
prowadzenie: Maria Krześlak-Kandziora
Sala Wielka, CK ZAMEK
Godzina g. 13
Data 17.02.2019

 

Rodzinny koncert walentynkowy!

Zapraszamy wszystkie rodziny wraz z dziećmi na nasze rodzinne koncerty pełne dobrej muzyki i wspaniałej zabawy!

Tylko u nas zespół znakomitych muzyków wykonywać będzie najbardziej znane walentynkowe hity dla naszych najmłodszych! 🙂

Przy wspaniałej muzyce nie zabraknie kolorowych rekwizytów, baniek mydlanych czy ulubieńca dzieci – pacynki Gapcia 🙂

Nie może Cię zabraknąć! Koniecznie zarezerwuj termin jeszcze dziś!
Ilość miejsc ograniczona!

Cena biletu: 15zł od osoby (dziecko/dorosły)

Rezerwacja biletów przez kontakt mailowy: pozytywka@studiopositiva.com

Pozytywka
Jeleniogórska 10, 60-179 Poznań

 

Przemek Mazurek dla Dzieci – koncert dla NAJmniejszych

Nareszcie! Po długim czasie oczekiwania, udało nam się zaprosić znanego Wam dobrze Przemka Mazurka, tym razem w towarzystwie skrzypka Szymona Żurowskiego, na pełny dobrego humoru koncert piosenek NIE TYLKO dla Dzieci. Oprócz znanych szlagierów, jak Sowa Kolorowa, Dyrdymałki czy Wygibasy, przygotujcie się także na nowości. No i zdecydowanie na wspólne śpiewanie, tańczenie, małe co nieco do przekąszenia i miły wspólny czas.
Serdecznie ZAPRASZAMY!
KIEDY: niedziela, 17.02.2019 r. godz. 16:00 – 17:00/17:30;
GDZIE: Warsztaty Agaty, ul. Lodowa 6/1 w Poznaniu
ZA ILE: 18 zł każda osoba powyżej 1 roku życia, płatne (po potwierdzeniu przez Ingę miejsca) przelewem na konto WA ;
ZAPISY: u Ingi w biuro@warsztatyagaty.pl, tel. 883 908 901
UWAGA – tylko nieobecność zgłoszona najpóźniej do godz.10:00 w dniu wydarzenia, upoważnia do wykorzystania wpłaty na inne wydarzenie organizowane przez WA w sezonie 2018/19.

 

Daria Panek-Płókarz

Jestem mamą pięcioletniego Gee i trzyletniej Bee. Bliska jest mi idea „dzikich dzieci” – gdy tylko to możliwe, wyruszamy na wycieczkę do lasu:). Lubię tapasy, spływy kajakowe, Iris Apfel i Suwalski Park Krajobrazowy. W 2018 roku dodałam do tej listy prowadzenie bloga;). Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, zachęcam również do obserwowania Poznańskiej Spacerówki na Facebooku i Instagramie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *