PLAN ZAJĘĆ 31.12 – 06.01.2019

PLAN ZAJĘĆ 31.12 – 06.01.2019

Staram się śledzić na bieżąco wydarzenia w Poznaniu i okolicach. Nie chcę, aby do naszych rodzinnych wypadów wkradła się nuda. Jest tyle miejsc wartych zobaczenia, eventów, w których warto wziąć udział. Pomyślałam, że podzielę się z Wami swoją wiedzą. Znajcie mój gest;). Co tydzień na moim blogu możecie spodziewać się wpisu z garścią informacji o najciekawszych wydarzeniach. Zastrzegam, że będzie subiektywnie i nie zawsze „dziecięco”, kolorowo, czy choćby sensoplastycznie :P. Niektóre wybory mogą stanowić dla Was pewne zaskoczenie. Na to liczę. Miłej lektury:).

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

Sylwester dla dzieci 2018/19 Poznań

Zapraszamy dzieci w wieku 6 – 12 lat na Sylwestra w Szkole Tańca. Będziemy bawić się świetnie!
Przewidziane jest mnóstwo atrakcji dla dzieci tak żeby znakomicie się bawiły w tą wyjątkową noc! 🙂

Przewidziane są:

– zabawy i gry z tańcem
– okazja by poznać style, takie jak hip – hop, modern, jazz, cha – cha,
samba, disco dance, tańce ludowe
– pokazy i animacje taneczne
– konkursy z nagrodami
– poczęstunek (ciasteczka, słodycze, przekąski, kanapki, woda,
herbata na miejscu nieograniczone)
– balik dla dzieci

Zabawa będzie odbywała się od godziny 19, jeżeli będzie taka konieczność będzie można przyprowadzić dziecko wcześniej po konsultacji z nami. Następnego dnia będzie można odebrać swoją pociechę ze szkoły tańca.

Dziecko będzie musiało wziąć ze sobą śpiwór i potrzebne mu rzeczy na noc.

Dla pierwszych dzieci zniżka :

– 150 złotych
– 120 zł za rodzeństwo

Później cena będzie systematycznie wzrastała także nie czekaj do ostatniej chwili i niech twoje dziecko spędzi równie wesoło noc Sylwestrową jak Ty.

Masz pytania?
Zadzwoń: 739626388, 729416049, lub napisz: kontakt@discofoxpoznan.pl

 

Czytanie z maluszkami 1,5-3 lat

31.XII godz. 10.15 Czytanie z maluszkami 1,5-3 lat

…z towarzyszeniem rymów, rytmów, masażyków, wspólnych śpiewanek, rymowanek, zabaw ruchowych i tanecznych na kanwie książek dla najmłodszych. To będą nie tylko chwile rozwijania pasji do czytania, ale przede wszystkim budowanie więzi maluszka z dorosłym i wspomaganie ogólnego rozwoju dziecka. Wspólne czytanie, dopowiadanie przeplatać się będzie z zabawami ogólnorozwojowymi. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Swędrowska – wieloletnia nauczycielka, wykładowczyni na UAM, ale przede wszystkim przyjaciółka i baczna obserwatorka dzieci oraz mama dwóch córek i dwóch synów. Przedstawi koncepcję czytania z małymi dziećmi z towarzyszeniem ruchu, rymów, rytmów, muzyki i emocji.

Bilety 25 zł, w dniu warsztatów 30 zł. Mama z dzieckiem

os. Przyjaźni 125C

Rejestracja: ksiegarnia@ksiegarniazbajki.pl lub tel.: 61 8200 582

 

Godziny pracy Lodowiska Malta

Harmonogram pracy Lodowiska Malta:

31.12 8:00-15:00
01.01 15:00-22:00
od 02.01 standardowo
06.01 8:00-23:00

Więcej informacji o lodowisku znaleźć można w zakładce Lodowisko Malta. Przy okazji wszystkim miłośnikom łyżwiarstwa składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Do zobaczenia na tafli!

 

Wystawa fotografii National Geographic w Starym Browarze

Poruszająca wystawa National Geographic w Starym Browarze!

National Geographic Photo Ark to wieloletni projekt fotograficzny, realizowany aby podnieść świadomość i opracować rozwiązania, które pomogą w rozstrzygnięciu najbardziej palących problemów dziko żyjących zwierząt i ich naturalnych środowisk. Celem projektu jest pokazanie dorosłym i dzieciom, jak wiele może stracić nasza planeta, jeśli nie zadbamy o przyrodę.
„To, co robi na nas największe wrażenie, to kontakt wzrokowy, który budzi współczucie i chęć pomocy”- tak podsumowuje niezwykłą wystawę portretów zagrożonych gatunków jej twórca, Joel Sartore, Wystawę będzie można zobaczyć od 17 grudnia w Starym Browarze (Słodownia +1).

WSTĘP WOLNY

Świąteczna Kraina DELI Park

Wizyta w Świątecznej Krainie DELI Park to wspaniała okazja do niecodziennego spędzenia czasu z całą rodziną i zarazem najlepszy prezent, jaki możecie podarować swoim bliskim. Mikołaj ponownie zaprasza do DELI Park, więc przeżyjmy razem niezapomniane chwile w nastrojowej, świątecznej atmosferze! 🙂

Czeka na Was bajkowy świat, który powstał z połączenia dzieł natury i ludzkiej wyobraźni 🙂 Nie zabraknie warsztatu elfów, milionów światełek rozbłyskujących dookoła, świątecznego sklepiku, Domu Świętego Mikołaja i specjalnej skrzynki na dziecięce listy, wielu zabaw ruchowych i tanecznych oraz mnóstwa innych atrakcji, o których dowiecie się już niebawem! 🙂

Śledźcie nas na bieżąco, do zobaczenia! 🙂

Godziny otwarcia DELI Park podczas wydarzenia:
od poniedziałku do czwartku: 15:00-19:00
piątki i soboty: 14:00-20:00
niedziele: 15:00-20:00

 

 

 

 

WTOREK

 

 

X

 

 

 

ŚRODA

 

 

X

 

 

 

 

CZWARTEK

 

 

X

 

 

PIĄTEK

 

Pobaw się z nami w piątek

Jeśli macie dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat…
Jeśli macie wolne piątki…
Jeśli chcecie pobawić się z dziećmi w ciekawym otoczeniu…
Jeśli nie dostaliście się do swojej wymarzonej grupy lub na razie nie chcecie być w regularnej grupie …

Zapraszamy Was do swobodnej zabawy w przygotowanej przez nas sali tematycznej, w każdy piątek od 15:30 do 18:00.
Proponujemy Wam co tydzień inną dekorację tematyczną (bieżąca dla danego tygodnia na zdjęciu do wydarzenia). To Wy decydujecie, w który piątek chcecie nas odwiedzić – wystarczy się zapisać i zapłacić. To NIE są zajęcia, ale przez pierwszą godzinę zabawa będzie nieco moderowana przez jedną z naszych prowadzących, Agnieszkę. Po 16:30 bawicie się swobodnie sami, wsparci organizacyjnie przez Alicję, która z właściwą sobie serdecznością, zaparzy Wam kawę i herbatę (w cenie), pomoże znaleźć poduszkę, czy, w razie potrzeby, potrzyma dziecko.
UWAGA! Wymagane zapisy z PODANIEM PRZEDZIAŁU GODZINOWEGO w którym chcecie być u nas obecni ORAZ obuwie zmienne i wygodny strój dla Małych i Dużych.
Zapraszamy do zapisów!

DLA KOGO: dzieci 6 miesięcy – 3 lata z opiekunami
KIEDY: piątki od 15:30 do 18:00 – prosimy podawać planowane godziny
KOSZT: 25 zł za 2 godziny, Mały i Duży, płatne przelewem PRZED piątkiem, na konto podane na stronie warsztatyagaty.pl w zakładce Kontakt
ZAPISY: biuro@warsztatyagaty.pl, 883 908 901

 

Tańce Maluszka – noworocznie bezpłatnie

NOWOROCZNA PROMKA 😉
Zapraszamy na zajęcia TAŃCE MALUSZKA bezpłatnie 4. i 11. stycznia o godzinie 11:00!
MALUSZKI to w naszym „słowniczku” dzieci jeszcze niechodzące samodzielnie, ale już siedzące choćby troszkę 😉 – w praktyce szkraby od około 6 do około 15 miesiąca życia. To doskonały czas, aby zacząć uczęszczać na zajęcia rozwojowe! Poniżej znajdziecie opis!

Tylko teraz możecie spróbować bezpłatnie!
Obowiązują zgłoszenia w wiadomości na profilu Świetlica Cafe
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!
Kto pierwszy, ten lepszy 😉

Czym są TAŃCE MALUCHA I MALUSZKA w Świetlica Cafe?
To taneczne spotkania dla najmłodszych, podczas których wspólnie z opiekunami i innymi dziećmi będą pląsać i bawić się przy muzyce, także z użyciem rozmaitych dodatków: chust, wstążek, piłeczek, itp.

Jest to idealna okazja na rozwijanie nowych umiejętności, zarówno tanecznych, jak i wielu innych (uczymy się kolorów, części ciała, liczenia, przeistaczamy się w zwierzątka, naśladujemy różne czynności, itd.). To świetna zabawa z opiekunem, ale także obcowanie z rówieśnikami i w radosnej, bezstresowej atmosferze, co można traktować, jako zajęcia adaptacyjne poprzedzające pójście do przedszkola oraz przyswojenie różnych zachowań w grupie (komunikowanie, słuchanie instrukcji, wykonywanie poleceń, branie i oddawanie przedmiotów po ich użyciu, dzielenie się z innymi).

TAŃCE MALUSZKA dedykowane są szczególnie dzieciom, które jeszcze nie poruszają się całkiem sprawnie czy samodzielnie.

TAŃCE MALUCHA są dla dzieci już samodzielnie chodzących! (zajęcia stałe w Świetlica Cafe w czwartki i piątki na 10:00 oraz wtorki na 17:00)

 

 

 

SOBOTA

 

 

Szopki Małe, Duże i Wielkie

Spotkanie z cyklu: Etnograficzne spacery po Muzeum Etnograficznym i okolicach.

Rodzinne spotkanie na wystawie „Żłóbek Wielkopolski 2018” wraz ze spacerem do pobliskiego Kościoła Franciszkanów przy Placu Bernardyńskim, gdzie zachowała się tradycja budowania w okresie Świąt Bożego Narodzenia jednego z największych w Europie żłóbków.
O tradycjach budowania szopek opowie o. Dobiesław Nieradzik z Klasztoru Franciszkanów.

Wstęp bezpłatny!
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy tel. (61) 852-30-06 lub e-mail: w.przewozny@mnp.art.pl

 

 

Balik karnawałowy – „Pomaluj mój świat! Malujemy tańcem, tańczymy kolorami””

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat na balik karnawałowy, prowadzony przez dobrze Państwu znaną, jedyną i niepowtarzalną MOZAIKĘ! W programie kolorowe tańce, hulańce oraz gry i zabawy. Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku ?

Wspaniała zabawa gwarantowana!

Rezerwacji jak zawsze dokonywać można telefonicznie (61 877 78 42) lub mailowo (dkorlegniazdo@gmail.com).

Bilety można odbierać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00 w sekretariacie domu kultury.

 

 

Spektakl baletowy „Dziadek do orzechów”

Zapraszamy serdecznie dzieci wraz z rodzinami na spektakl baletowy „Dziadek do orzechów” w wykonaniu uczniów Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca Fouetté w Poznaniu i Szkoły Tańca i Baletu „Fouetté”.

Choreografia i reżyseria: Beata Książkiewicz
Muzyka: Piotr Czajkowski

WSTĘP ZA OKAZANIEM BEZPŁATNEJ WEJŚCIÓWKI do odbioru w DK ” JUBILAT”

 

Muzyczne zabawy u Mistrza Feliksa – warsztaty dla dzieci

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat) na pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty artystyczne z cyklu „Muzyczne zabawy u Mistrza Feliksa”. To już jedenasta edycja tego cyklu, którego celem jest wprowadzenie dzieci w świat muzyki w sposób dla nich zrozumiały i naturalny. Korzystając z własnych spostrzeżeń, pomysłów, odkryć i eksperymentów dzieci mają podążyć w głąb świata muzyki, poznać prawa rządzące dźwięW programie: minikoncerty, poznawanie instrumentów, zabawy muzyczno-ruchowe, warsztaty plastyczne.
Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w soboty, od października do czerwca. Terminy zajęć w roku szkolnym 2018/2019: 6 X, 10 XI, 8 XII, 5 I, 2 II, 2 III, 6 IV, 11 V, 8 VI.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Opłata uczestnika – 20 zł za zajęcia.

100 lecie zdobycia Ławicy

GRH Stacja Lotnicza Ławica pod patronatem OSP Kwiatowe i Lotniska Ławica ,zaprasza mieszkańców Poznania na piknik historyczny z okazji 100 lecia zdobycia lotniska Ławica przez Powstańców Wielkopolskich.
W czasie pikniku prezentować się będą grupy rekonstrukcji historycznej, odbędzie się także inscenizacja zdobycia lotniska . Na uczestników pikniku czekać będzie także gorąca grochóweczka ufundowana przez Lotnisko Ławica
Godziny 12-15, miejsce ul. Bukowska 285(stary port) przy pomniku powstańców wlkp.

 

Piknik Lotniczy na placu Wolności

Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann
Dowódca Garnizonu Poznań płk dypl. pil. Ireneusz Nowak
Dowódca Mobilnej Jednostki Dowodzenia Operacjami Powietrznymi płk dypl. pil. Mirosław Nawrocki

zapraszają na

PIKNIK LOTNICZY

z okazji

100-lecia zdobycia Stacji Lotniczej Ławica

oraz uroczyste wręczenie sztandaru Mobilnej Jednostce Dowodzenia Operacjami Powietrznymi

Program wydarzenia:
10:00-11:00 – msza święta (Fara Poznańska)
10:00-17:00 – pokaz statyczny sprzętu wojskowego (w rejonie placu Wolności)
11:45-12:45 – uroczyste wręczenie sztandaru Mobilnej Jednostce Dowodzenia Operacjami Powietrznymi
13:15-13:30 – rekonstrukcja zdobycia Ławicy (plac Wolności)

 

Balik Dla Dzieci – Poznań 2019 wiek 3 – 6 lat

Taneczny balik dla dzieci w Szkole Tańca. Discofox Dance School
Podczas baliku będzie dużo zabawy, gier, animacji, a także zabawowa nauka podstawowy kroków różnych stylów tanecznych: Cha-cha, hip-hop, jive, jazz, modern, taniec afrykański, disco dance, akrobatyka, rock’n’roll i wiele innych.
Tematem baliku będzie TANIEC, można się przebrać odpowiednio do stylu tanecznego, na przykład, rock’n’roll (Elvis Presley) lub balet (baletnica.)
Załoga to profesjonalni tancerze, instruktorzy tańca oraz wychowawcy przyjaźni dzieciom.

W cenie drobny poczęstunek, woda, herbata, sok.

Gdzie?
Galeria Pestka Aleje Solidarności 47 ( Szkoła Tańca obok sklepu KIK)

Wiek:
3 – 6 lat!

Cena:
30 zł od dziecka
50 zł dwójka dzieci
każde kolejne dziecko 20 zł

Zapisy:
Aby się zapisać zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub mailowego:
729 247 991
kontakt@discofoxpoznan.pl
lub bezpośrednio w recepcji.szkoły

 

Rodzinne oprowadzanie – Sekrety dźwięcznej wyspy

Pewnie wiecie z jakimi odgłosami można zetknąć się na Ostrowie Tumskim, ale czy zastanawialiście się kiedyś jakie dźwięki słyszał panujący dawno temu na wyspie książę Mieszko I? Zapraszamy na tematycznie zwiedzanie ekspozycji, skierowane do najmłodszych odkrywców i ich rodziców. Podzielimy się ciekawostkami, jak wyglądało życie w dawnych czasach. Poznacie wiele tajemnic wyspy. Wystarczy tylko zamienić się w słuch… Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-10 lat.

Termin: 5 stycznia, godz. 11.00

Zapisy: 61 647 76 34

Miejsce: Ekspozycja Bramy Poznania

Oprowadzanie bezpłatne

Koncert kolęd – Poznański Chór Katedralny

Gminny Ośrodek Kultury Sokół oraz Parafia p.w Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Czerwonaku zaprasza na wyjątkowy koncert Chłopięco-Męskiego Poznańskiego Chóru Katedralnego.
Muzyka wielogłosowa w Katedrze Poznańskiej wykonywana była już w XV w., przez chłopców ze szkoły katedralnej. Najwię̨kszy rozkwit osią̨gnęła muzyka polifoniczna w wieku XVI, co wiąże się z powstaniem słynnej Akademii Lubrańskiego. Do tamtych tradycji nawiązał w roku 1884 ks. Józef Surzyński, zakładając w katedrze chór chłopięco – męski. Znakomity rozwój Poznańskiego Chóru Katedralnego przypada na czas, kiedy jego kierownikiem od 1 września 1914 roku został ks. Wacław Gieburowski. Chór Księdza Gieburowskiego zasłynął w całej Polsce, a także szeroko poza jej granicami. Wtedy też prasa europejska zaczęła nazywać ten zespół Poznańskimi Słowikami. Wybuch II Wojny Światowej przerwał działalność Chóru. Ks. Gieburowski zmarł na wygnaniu 1943 roku.
W 1960 r. z inicjatywy ks. Zdzisława Bernata wskrzeszono zespół katedralny. Najpierw był to chór mieszany, następnie powrócono do najstarszej tradycji, tj. chóru chłopięco – męskiego. Od 1991 r. dyrygentem chóru jest ks. prałat Szymon Daszkiewicz.
Chłopięco-Męski Poznański Chór Katedralny śpiewa w czasie głównych nabożeństw katedralnych. Propaguje także najwybitniejsze dzieła polskiej i światowej literatury chóralnej podczas licznych koncertów. W okresie swojej działalności występował w kilkuset miejscach w całej Polsce. Dokonania artystyczne Chóru utrwalono na 14 płytach CD. W czasie koncertowych podróży zagranicznych, wystąpił w kilkunastu państwach europejskich. Ma w swoim dorobku premiery światowe współczesnych kompozycji. Współpracował ze znakomitymi solistami i orkiestrami symfonicznymi z Polski i zagranicy.
Wspólne Kolędowanie odbędzie się w kościele pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Czerwonaku o godzinie 18:00.
Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy.

Poranek literacki z Pomponem

5.I godz. 11.00 Poranek literacki z Pomponem

W rodzinie Fisiów, która, jak my wszyscy, smoki zna tylko jako baśniowe i dawno wymarłe – niespodzianie w łazience pojawia się mały, zielony osobnik, który przedstawia się jako smocze dziecko. Jest bardzo delikatny, z czasem porasta zrogowaciałą skórą, o którą dba, smarując ją najdroższym kremem na zmarszczki mamy.
Jest nietaktowny, nie umie się zachować, ma dziwne upodobania kulinarne i niesamowite pomysły, a mimo to Gniewosz i Malwina go uwielbiają.
A kiedy na zjeździe blogerów dostaje nagrodę – cała rodzina puchnie z dumy.
Zaprzyjaźnijcie się z nim, a nie zaznacie nudy!
Przybywajcie całymi rodzinami.
Duch radości będzie z nami!

os. Przyjaźni 125 C
Wstęp – bon 20 zł wymieniony na książki

 

 

 

NIEDZIELA

 

 

Orszak Trzech Króli w Poznaniu 2019

Orszak Trzech Króli w Poznaniu wyruszy po raz dziewiąty do Nowonarodzonego Jezusa i zanurzy się w duchową podróż po ulicach Starego Miasta!

? Plenerowe wydarzenie nawiązuje do dawnych misteriów Bożego Narodzenia, w trakcie których w przedstawieniu wezmą udział aktorzy, tancerze i uczniowie poznańskich szkół. Towarzyszyć temu będzie wspólne śpiewanie kolęd, świętowanie i pochód wraz z mędrcami!

? Wydarzenie wpisało się na stałe w kalendarz kulturalny Poznania, a wspierają go poznańskie szkoły, muzycy, drużyny harcerskie, organizacje pozarządowe i firmy prywatne; a co roku Orszak gromadzi 5-15 tysięcy uczestników.
Wydarzenie dedykowane jest każdemu! Dlatego przybysze otrzymają korony – aby Kacprem, Melchiorem i Baltazar nie byli jedynymi królami u żłóbka!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania, okolic i nie tylko! ❄️

⌛ Spotykamy się na Placu Wolności 6 stycznia 2019!
• Od godz. 11.00 wolontariusze zaczną rozdawać korony i śpiewniki
• O godz. 12.00 nastąpi rozpoczęcie Orszaku
• Po Orszaku zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 13.45 w Poznańskiej Farze

Organizatorzy:
• Cafe Misja Centrum Kultury Fara
• Fundacja Więcej Poznania
• Fara Poznańska

 

Orszak Trzech Króli

Orszak trzech Króli to wyjątkowe uliczne jasełka, na które zapraszamy każdego. Wspólnie będziemy świętować, aby złożyć pokłon narodzonemu w Betlejem Jezusowi.
Zapraszamy do głosowania na wielbłąda do 30 listopada 2018 r. do godz. 12.00!
Głosowanie na miejscowości odbywa się na stronie www.orszak.org

Gra. Spektakl Studia Teatralnego BLUM

Zapraszamy na niedzielne spotkanie z uwielbianym przez dzieci Studio Teatralne Blum/cena biletu: 40 zł /1 dziecko+opiekunowie/.
Spektakl „GRA” mówi o tym, na czym polega istota dziecięcej zabawy. Wskazuje na wagę twórczego i kreatywnego stosunku do rzeczywistości wokół. Docenia wagę znajdowania innych oraz znajdowania siebie, a co za tym idzie odkrywanie siebie w innych i innych w sobie? Gra nie ma końca, czasem nie ma początku. Trwa, dzieje się, zaskakuje.
Rezerwacja biletów oraz bliższe informacje:
Studio Teatralne BLUM : Tel. 666 987 001
mail: marketing.blum@gmail.com
Rezerwacja także przez platformę bilety24.pl

Poranek dla dzieci: Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka

Aktorska adaptacja uwielbianych przez dzieci książek ilustrowanych, w której para bohaterów, kot Findus i opiekujący się nim Pettson, przygotowuje się do nadchodzących Świąt.

Stary Pettson i Findus – kot o duszy krnąbrnego dziecka, przygotowują się do gwiazdki. Jest tyle do zrobienia! Trzeba znaleźć choinkę, wysprzątać, przygotować świąteczne potrawy i zrobić wiele innych poważnych rzeczy! Przygotowania nie należą do najłatwiejszych. Za oknem szaleje śnieżyca, a Pettson upiera się, że nie potrzebuje pomocy sąsiadów. Findusowi marzą się święta z przyjaciółmi, ale Pettson wstydzi się zaprosić innych na wigilijną kolację. Rezolutny kot bierze sprawy w swoje łapki. Aktorska ekranizacja przygód bohaterów doskonale znanych ze szwedzkiej serii książek ilustrowanych autorstwa Svena Nordqvista.

PETTSON I FINDUS – NAJLEPSZA GWIAZDKA, reż. A. Samadi Ahadi, Niemcy, 2016, 82′

 

Rodzinne Kolędowanie

Jak co roku serdecznie zapraszamy wszystkich na Rodzinne Kolędowanie, tradycyjnie 06.stycznia w święto Trzech Króli. Spotkanie, także tradycyjnie, poprowadzą muzycznie nasi bardzo dobrzy i znani Wam sąsiedzi – Agnieszka Kardasz-Sopel i Łukasz Sopel. Oprócz gry i wspólnego śpiewu, co roku też tańczymy do weselszych pastorałek, bądźcie więc gotowi nie tylko na wzruszenia, ale także na wesołą zabawę. Na tych, którzy znają tylko po jednej zwrotce większości kolęd, jak co roku czekają śpiewniki. Na koniec spotkania naturalnie drobny poczęstunek, w tym ciacha, kawa i herbata. Przez cały czas – miła, rodzinna atmosfera.
ZAPRASZAMY KONIECZNIE!

KIEDY: niedziela 06.stycznia 2019 r. godz. 16:00 – 17:00/17:30;
GDZIE: Warsztaty Agaty, ul. Lodowa 6/1 w Poznaniu
ZA ILE: 10 zł każda osoba powyżej 1 r. życia, płatne przelewem przed wydarzeniem na konto podane na stronie www.warsztatyagaty.pl;
ZAPISY (wymagane): biuro@warsztatagaty.pl, tel. 883908901

 

Daria Panek-Płókarz

Jestem mamą pięcioletniego Gee i trzyletniej Bee. Bliska jest mi idea „dzikich dzieci” – gdy tylko to możliwe, wyruszamy na wycieczkę do lasu:). Lubię tapasy, spływy kajakowe, Iris Apfel i Suwalski Park Krajobrazowy. W 2018 roku dodałam do tej listy prowadzenie bloga;). Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, zachęcam również do obserwowania Poznańskiej Spacerówki na Facebooku i Instagramie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *