NOWE W STARYM BROWARZE

NOWE W STARYM BROWARZE

Podzielę się z się z Wami moim przypadkowym odkryciem. Wybrałam się dzisiaj na plac zabaw do parku Dąbrowskiego. Miałam trochę wolnego czasu przed spotkaniem z koleżanką i pomyślałam, że zaktualizuję swoją wiedzę na temat możliwości przewinięcia, nakarmienia dziecka w Starym Browarze. Cóż, takie teraz mam hobby… Poznańska Spacerówka jak zawsze w stałej gotowości do działania;). Okazało się, że w ostatnim czasie wiele się tutaj zmieniło.

Na początek wybrałam się do toalety w Atrium, na drugim piętrze w pobliżu części restauracyjnej. Zdziwiłam się, gdy stanęłam przed drzwiami do pokoju rodzinnego, nie wiedziałam o jego istnieniu:). Niepożądane osoby nie mają do niego wstępu. Po zgłoszeniu za pośrednictwem videotelefonu, uprzejmy Pan potwierdził, że możemy wejść do środka.

Pokoik był ładny, czysty, kolorowy. Podobały mi się podświetlone grafiki, fotel. Rodzice mogą tam umyć ręce, podgrzać jedzenie w mikrofalówce, przewinąć dziecko. Pojawiłam się tam dzisiaj dwukrotnie, za każdym razem mijałam osoby kontrolujące czystość w tym pomieszczeniu (jak widać przykłada się do tego dużą wagę). Minusy? Pokoik był stosunkowo mały – wprowadzenie tam wózka może byc nieco problematyczne. W takiej sytuacji warto skorzystać z nieco większego pokoju rodzinnego znajdującego się na parterze. Z drugiej strony, trzeba liczyć się z tym, że jest częściej odwiedzany i być może trzeba będzie trzeba poczekać na swoją kolej.

Przewijak osadzono w zagłębieniu w blacie – wygląda to bardzo ładnie, ale w mojej ocenie, pod względem praktycznym, nie jest to najlepsze rozwiązanie. W ostatnim czasie zmiana pieluszki przestała być dla Barbie dostatecznie absorbującym zajęciem i wytrwale szuka dla siebie dodatkowych atrakcji – wykonuje obroty, salta, fikołki;). W miarę możliwości usuwam więc wszystkie twarde przedmioty znajdujące się w pobliżu. Tu niestety takiej opcji nie ma:P.

W damskiej toalecie na drugim piętrze znajduje się kabina z sedesem z nakładką dla maluchów (tak… to również znajduje się w kręgu zainteresowań Poznańskiej Spacerówki :P)

Reasumując – w Atrium znajdują się przynajmniej dwa pokoiki dla rodzin – na parterze i na drugim piętrze. Ten na dole jest większy. Deklaruję, że przy innej okazji pozwiedzam toalety w nowej części Starego Browaru;). Gdy tak się stanie, oczywiście zaktualizuję wpis.

 

Lokalizacja

 

Gallery Wordpress

 

Daria Panek-Płókarz

Jestem mamą pięcioletniego Gee i trzyletniej Bee. Bliska jest mi idea „dzikich dzieci” – gdy tylko to możliwe, wyruszamy na wycieczkę do lasu:). Lubię tapasy, spływy kajakowe, Iris Apfel i Suwalski Park Krajobrazowy. W 2018 roku dodałam do tej listy prowadzenie bloga;). Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, zachęcam również do obserwowania Poznańskiej Spacerówki na Facebooku i Instagramie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *