KONTAKT – WSPÓŁPRACA

Zawsze uważałam, że warto żyć z pasją, próbować nowych rzeczy, doświadczać. Nigdy nie musiało to być nic spektakularnego. Równie często wracam myślami do czasów studiów w Hiszpanii, samodzielnego wyjazdu do Korei Południowej, spływu Wełną czy wakacji spędzanych w ukochanym drewnianym domku na Kaszubach. Oczywiście marzymy o dalekich podróżach i… jednocześnie skupiamy się na tym, co jest dostępne na co dzień i przynajmniej raz w tygodniu wyruszamy na rodzinną mikrowyprawę. Bliska jest nam idea „dzikich dzieci”, dlatego pozwalamy 5-letniemu Gee i 3-letniej Gee brudzić się, doświadczać, obserwować przyrodę. Towarzyszymy im w tej przygodzie, dzięki czemu wspólnie rozwijamy naszą wiedzę na temat okolicznych terenów zielonych, napotkanych roślin i zwierząt, szeroko rozumianej ochrony przyrody, bezpieczeństwa oraz odzieży i sprzętu outdoorowego. Nie ukrywam – bardzo mnie to cieszy – realizuję w tę sposób marzenia sprzed wielu lat: aktywnie wypoczywamy i zdobywamy piękne wspomnienia. Z każdym kolejnym tygodniem, po każdej kolejnej mikrowyprawie, czujemy się w lesie coraz pewniej i chętnie schodzimy ze szlaków.
Misją Poznańskiej Spacerówki jest inspirowanie rodziców do aktywnego spędzania czasu z dziećmi, do wspólnego zbierania doświadczeń, przede wszystkim na łonie natury, lecz nie tylko. Zależy mi na tym, aby nasze dzieci korzystały również z oferty instytucji kultury, dlatego chętnie chodzimy do teatru, na warsztaty, odwiedzamy muzea. W swoich social mediach chętnie promuję atrakcje, wydarzenia bezpłatne (m.in. poprzez grupę – Bezpłatne atrakcje dla dzieci w Poznaniu), opisuję oddolne inicjatywy, lokalne biznesy (w szczególności na poznańskim Łazarzu, gdzie mieszkamy).
Obecnie stawiam pierwsze kroki w roli grafika. W niedalekiej przyszłości marzy mi się stworzenie własnych „dzikich” produktów – lokalnych przewodników, grafik.

Jeżeli chcesz się podzielić pomysłem, informacją o nowym miejscu, do którego warto wybrać się z dzieckiem, wyślij wiadomość na adres: daria@poznanskaspacerowka.pl. Możesz również pozostawić komentarz pod wpisem, który Cię zainspirował lub napisać na fanpage’u na Facebook’u lub Instagramie.

 

 

MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ:

 

 

Skontaktuj się ze mną, jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą i reprezentujesz dobrą markę. Współpraca reklamowa nie musi być w pełni zgodna z tematyką prowadzonego przeze mnie bloga. Zaznaczam jednak, że promuję wyłącznie treści, które sama uważam za wartościowe:).

 

Czytelnicy Poznańskiej Spacerówki to głównie:

  • mamy z Poznania i okolic, w wieku 25-44 lat,
  • osoby aktywnie spędzające czas z dziećmi

 

Zasięg i statystyki – listopad 2020:

Facebook

Fanpage:

8 180 fanów
8 770 obserwujących

 

Grupa – Bezpłatne atrakcje dla dzieci w Poznaniu:

6270 członków

 

Instagram

1470 obserwujących

 

 

OBECNOŚĆ W INNYCH MEDIACH:

 

 

Wypowiedź w Wydarzeniach – POLSAT NEWS – Place zabaw – od ok. 30 min 34 s materiału – 23.09.2020

 

Rozmowa z Radiu Emaus w audycji „Mamy wątki”

 

Rozmowa o LAS DWA TRZY – Codzienny Poznań – od ok. 20 min materiału

 

 

Materiał w WTK – Jak bezpiecznie spacerować po lesie? – 20.06.2020

 

Artykuł w Ładne BebeWolno się Wam ubrudzić – Dzikie dzieci z Instagrama z dn. 06.06.2020

 

 

Rozmowa w codziennypoznan.pl – (początek: 1h 19′):

 

 

Audycje w Radio Poznań:

  1. Mała Czarna – Dzień Dziecka 2019

 

2. Z innej bajki – majówka – 29.04.2019

 

3. Mała Czarna – Ferie bez śniegu nie muszą być nudne – 01.2019

 

PULS DNIA – WTK – 08.2019

 

PULS DNIA – WTK – 08.2019

 

Poranek WTK  – rozmowa o projekcie Poznańska Spacerówka

 

Artykuł w NOIZZ – 09.2019

Artykuł w WTK – 2019

Podcast

gościnnie – OPLOTKI – 5- Jak spędzić czas z dziećmi w Poznaniu (Poznańska Spacerówka)

 

PRAWA AUTORSKIE

Jako autorka treści na blogu Poznańska Spacerówka nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie bez mojej wiedzy i pisemnej zgody.