Dowiedz się, dokąd warto wybrać się z dziećmi!

KONTAKT – WSPÓŁPRACA

Zawsze uważałam, że warto żyć z pasją, próbować nowych rzeczy, doświadczać. Nigdy nie musiało to być nic specjalnie spektakularnego. Równie często wracam myślami do czasów studiów w Hiszpanii, spływu Wełną czy wakacji spędzanych w ukochanym drewnianym domku na Kaszubach. W studenckich czasach, pracując za barem, często decydowaliśmy się z JJ-em na zagraniczne wyjazdy, choć dysponowaliśmy wtedy dużo skromniejszym budżetem (jak my to robiliśmy?:)). Potem pojawiła się poważna praca, zaręczyny i wspólne oszczędzanie na ślub. Nie chcieliśmy rezygnować z podróży, zmieniliśmy tylko skalę i starym golfem odkrywaliśmy najciekawsze zakątki Polski. W 2014 r. zaczęliśmy wić gniazdo w mieszkaniu w kamienicy na poznańskim Łazarzu. Remont przy ograniczonych funduszach okazał się zadaniem wysoce karkołomnym, nie urządzaliśmy się, odwrotnie – miałam wrażenie, że nieźle się urządziliśmy:). Ostatecznie udało nam się (względnie) zamknąć temat w okolicach narodzin naszego syna – Gee. W lipcu 2017 r. na świecie pojawiła się Barbie (to również nie jest jej prawdziwe imię:)). Nadal marzymy o dalekich wojażach, ale póki co skupiamy się na tym, co jest blisko, staramy się po prostu ciekawie organizować sobie czas z dziećmi. Wychodzimy z naszej „strefy komfortu” ;), trudząc się przy tym czasem niemiłosiernie.

Niniejszy blog stanowi zapis naszych poszukiwań, zdobytych doświadczeń. Postanowiłam pisać o Poznaniu i okolicach, choć na stronie nie zabraknie również postów odnoszących się do naszych dalszych wycieczek.

To nie tylko miejsca dedykowane dla najmłodszych – podchodzę do tego tematu bardziej nieszablonowo. Nauczyłam się tego przy Gee, który uwielbia wiatraki, szlabany i windy w Starym Browarze ;).  W przeszłości zamęczałam ludzi (przede wszystkim koleżanki z maluchami) historiami o tym, gdzie można wyjść, co można zobaczyć w pobliżu. Teraz zbieram to w jednym miejscu dla Waszej wspólnej wygody ;).

 

Jeżeli chcesz się podzielić pomysłem, informacją o nowym miejscu, do którego warto wybrać się z dzieckiem, wyślij maila na adres: daria@poznanskaspacerowka.pl. Możesz również pozostawić komentarz pod wpisem, który Cię zainspirował lub napisać na fanpage’u na Facebook’u lub Instagramie.

Zachęcam również do dołączenia do grupy – Bezpłatne atrakcje dla dzieci w Poznaniu. Szukajmy wspólnie pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem. Ja również chętnie czegoś się dowiem:).

 

WSPÓŁPRACA

Skontaktuj się ze mną, jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą i reprezentujesz dobrą markę. Współpraca reklamowa nie musi być w pełni zgodna z tematyką prowadzonego przeze mnie bloga. Zaznaczam jednak, że promuję wyłącznie treści, które sama uważam za wartościowe:).

 

Czytelnicy Poznańskiej Spacerówki to głównie:

  • mamy z Poznania i okolic, w wieku 25-44 lat,
  • osoby aktywnie spędzające czas z dziećmi

 

Zasięg i statystyki – wrzesień 2019:

Facebook

Fanpage:

5 320 fanów
5 660 obserwujących

 

Grupa – Bezpłatne atrakcje dla dzieci w Poznaniu:

3300 członków

 

Instagram

720 obserwujących

 

Obecność w innych mediach

 

Audycje w Radio Poznań:

  1. Mała Czarna – Dzień Dziecka 2019

 

2. Z innej bajki – majówka – 29.04.2019

 

3. Mała Czarna – Ferie bez śniegu nie muszą być nudne

 

PULS DNIA – WTK

 

PULS DNIA – WTK

 

Poranek WTK  – rozmowa o projekcie Poznańska Spacerówka

 

Artykuł w NOIZZ

Artykuł w WTK

Podcast

gościnnie – OPLOTKI – 5- Jak spędzić czas z dziećmi w Poznaniu (Poznańska Spacerówka)