KONTAKT – WSPÓŁPRACA

Zawsze uważałam, że warto żyć z pasją, próbować nowych rzeczy, doświadczać. Nigdy nie musiało to być nic spektakularnego. Równie często wracam myślami do czasów studiów w Hiszpanii, spływu Wełną czy wakacji spędzanych w ukochanym drewnianym domku na Kaszubach. W studenckich czasach często decydowaliśmy się z JJ-em na zagraniczne wyjazdy, choć dysponowaliśmy wtedy dużo skromniejszym budżetem (jak my to robiliśmy?:)). Potem pojawiła się poważna praca, zaręczyny i wspólne oszczędzanie na ślub. Nie chcieliśmy rezygnować z podróży (zmieniliśmy tylko skalę) – i starym golfem odkrywaliśmy najciekawsze zakątki Polski. W 2014 r. zaczęliśmy wić gniazdo w mieszkaniu w kamienicy na poznańskim Łazarzu. Remont przy ograniczonych funduszach okazał się trudnym zadaniem – nie urządzaliśmy się, wręcz przeciwnie – miałam wrażenie, że nieźle się urządziliśmy:). Ostatecznie udało nam się go zakończyć w okolicach narodzin naszego syna – Gee. W lipcu 2017 r. na świecie pojawiła się Barbie (to również nie jest jej prawdziwe imię:)). Nadal marzymy o dalekich wyjazdach, ale póki co skupiamy się na tym, co jest blisko, staramy się po prostu ciekawie organizować sobie czas z dziećmi.
Niniejszy blog stanowi zapis naszych poszukiwań, zdobytych doświadczeń. Postanowiłam pisać o Poznaniu i okolicach, choć na stronie nie brakuje również postów odnoszących się do naszych dalszych wycieczek.
To nie tylko miejsca z ofertą przygotowaną dla najmłodszych – podchodzę do tego tematu bardziej nieszablonowo. Nauczyłam się tego przy Gee, który uwielbia wiatraki, szlabany i windy w Starym Browarze;). W przeszłości zawsze chętnie opowiadałam znajomym, gdzie można wyjść, co można zobaczyć w pobliżu. Teraz zbieram te informacje w jednym miejscu, dla naszej wspólnej wygody;).

 

Jeżeli chcesz się podzielić pomysłem, informacją o nowym miejscu, do którego warto wybrać się z dzieckiem, wyślij maila na adres: daria@poznanskaspacerowka.pl. Możesz również pozostawić komentarz pod wpisem, który Cię zainspirował lub napisać na fanpage’u na Facebook’u lub Instagramie.

Zachęcam również do dołączenia do grupy – Bezpłatne atrakcje dla dzieci w Poznaniu. Szukajmy wspólnie pomysłów na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem. Ja również chętnie czegoś się dowiem:).

 

MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJĘ:

 

Skontaktuj się ze mną, jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą i reprezentujesz dobrą markę. Współpraca reklamowa nie musi być w pełni zgodna z tematyką prowadzonego przeze mnie bloga. Zaznaczam jednak, że promuję wyłącznie treści, które sama uważam za wartościowe:).

 

Czytelnicy Poznańskiej Spacerówki to głównie:

  • mamy z Poznania i okolic, w wieku 25-44 lat,
  • osoby aktywnie spędzające czas z dziećmi

 

Zasięg i statystyki – wrzesień 2020:

Facebook

Fanpage:

7 350 fanów
7 870 obserwujących

 

Grupa – Bezpłatne atrakcje dla dzieci w Poznaniu:

6100 członków

 

Instagram

1365 obserwujących

 

 

OBECNOŚĆ W INNYCH MEDIACH:

 

 

Wypowiedź w Wydarzeniach – POLSAT NEWS – Place zabaw – od ok. 30 min 34 s materiału – 23.09.2020

Rozmowa z Radiu Emaus w audycji „Mamy wątki”

Rozmowa o LAS DWA TRZY – Codzienny Poznań – od ok. 20 min materiału

 

Materiał w WTK – Jak bezpiecznie spacerować po lesie? – 20.06.2020

 

Artykuł w Ładne BebeWolno się Wam ubrudzić – Dzikie dzieci z Instagrama z dn. 06.06.2020

 

 

Rozmowa w codziennypoznan.pl – (początek: 1h 19′):

 

 

Audycje w Radio Poznań:

  1. Mała Czarna – Dzień Dziecka 2019

 

2. Z innej bajki – majówka – 29.04.2019

 

3. Mała Czarna – Ferie bez śniegu nie muszą być nudne

 

PULS DNIA – WTK

 

PULS DNIA – WTK

 

Poranek WTK  – rozmowa o projekcie Poznańska Spacerówka

 

Artykuł w NOIZZ

Artykuł w WTK

Podcast

gościnnie – OPLOTKI – 5- Jak spędzić czas z dziećmi w Poznaniu (Poznańska Spacerówka)

 

PRAWA AUTORSKIE

Jako autorka treści na blogu Poznańska Spacerówka nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie bez mojej wiedzy i pisemnej zgody.