10 maja, godz. 16.30 Ale auta! Odjazdowe historie samochodowe.

Kiedyś samochody wyglądały zupełnie inaczej niż dzisiaj. Ich twórcy przeżyli wiele różnych przygód, czasem groźnych, czasem zabawnych. Gdyby nie oni i ich niezłomna wiara, samochód nie wyglądałby tak jak dzisiaj. A może nie byłoby go wcale? Kto wie?! Za autorami: Michałem Leśniewskim i ilustratorem Maciejem Szymanowiczem poprowadzimy Was, młodzi czytelnicy, przez historię motoryzacji i zasady działania samochodów. Pełne aktywności warsztaty poprowadzi Filip Cieślak – znawca aut.

os. Przyjaźni 125C
Bilety 10 zł
Rejestracja pod nr tel.: 61 8200 582 lub mail: ksiegarnia@ksiegarniazbajki.pl

 

Studio Artystyczne w MDK2

Nowe zajęcia z zakresu decoupage i scrapbookingu.
Zabawa różnymi technikami i miłe spędzenie czasu przy rękodziele ma sprawić, że  młodzi uczestnicy wytworzą ciekawe przedmioty, zaczarują te z pozoru zwyczajne i dowiedzą się czegoś więcej o sztuce tak w ogóle. Studio Artystyczne, które rusza od maja ma stać się miejscem dla kreatywnych działań, tu przez swoje wytwory artystyczne wyrażamy emocje, pasje, radości i smutki, ćwiczymy umiejętności związane z motoryką małą, pracami manualnymi, sprawdzamy swoją cierpliwość i dokładność.
Dobrze się bawimy, a czas płynie nadzwyczaj szybko!

Grupa wiekowa: 6-18 lat (poziom zajęć będzie dostosowany do wieku uczestników, w przypadku dużego zainteresowania możliwe jest utworzenie dwóch grup)
Czas i miejsce: czwartki, 16:35-19:00, sala nr 6 Prowadzący: Agnieszka Zofia Warzecha
Zapisy (obowiązkowe, mailowo): agnieszkawarzecha89@gmail.com
Koszt warsztatów: 30 zł (materiały) + 5 zł darowizny na MDK